НАЙКРАЩІ СПІКЕРИ УКРАЇНИ

          ВІННИЦЯ             
              ДНІПРО            
ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК
 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК  
КИЇВ
           КРИВИЙ РІГ         
             ЛЬВІВ               
            МИКОЛАЇВ         
     ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ      
            ОДЕСА              
ХЕРСОН

КСЕНІЯ ПЕТРОВА

Експерт в міжособистісних відносинах, психолог, консультант психоаналітичної орієнтації, сертифікований арт-терапевт, член Української Асоціації Психоаналізу, Європейської Конфедерації Психоаналітичної Психотерапії, сертифікований коуч і бізнес-тренер. Більше восьми років займає керівні посади в сфері управління людьми (HR) у великих компаніях фінансового сектору України. З 2003 року – бізнес-тренер, бізнес-консультант. Автор трансформаційних тренінгових програм і статей в спеціалізованих психологічних виданнях.

ЛЕСЯ ЧЕПЕГА

НЛП-тренер, НЛП-майстер, бізнес-тренер, коуч-консультант, спеціаліст із Еріксоновського гіпнозу (робота з підсвідомістю), RPT-процесор, засновниця клубу успішних жінок, експерт порталів «Обозреватель», «5 сфер», «ТБ-эксперт». Навчалась особисто у кращих тренерів світу: Тоні Роббінс, Мерилін Аткінсон, Аллан Піз, Харв Екер, Френк Пьюселік.

ТЕТЯНА ДОРОФЕЄВА

Засновниця тренінгового центру "Клуб Досконалості Життя Тетяни Дорофєєвої". Майстер енергетичних і сексуальних жіночих практик Східної і Слов'янської традиції, традицій Індії, Латинської Америки, Жриця, що відроджує сакральну жіночу силу і здоров'я на клітинному рівні і ДНК, Берегиня сакральних знань жіночої сексуальності і сили, експерт із взаємин чоловіка і жінки, сертифікований інструктор з Імбілдингу (мистецтво управління інтимними м'язами).

Автор книги для жінок "Знайти. Спокусити. Утримати. Секрети щасливої жінки", автор і ведуча жіночих тренінгів, школи сексу, постійний експерт програм і реаліті-шоу на телеканалах України, жіночих журналів і порталів.

ТЕТЯНА КАШПУР

Засновник міжнародного центру розвитку Kashpur Studio, 20 років досвіду роботи з собою і клієнтами по безлічі сучасних технологій і практик (персональний і командний коучинг, дизайн людини, НЛП, ведуча Cash Flow і трансформаційних ігор, майстер рейки, практик і ведуча медитації ОШО ). За цей час понад 200 тренінгів по бізнес і особистісному розвитку, більше 1000 клієнтів в Україні, Росії, Казахстані, США, Новій Зеландії, Італії, Іспанії, Німеччині,  понад  10 000 годин індивідуальних сесій.

З 2012 року практикуючий ліцензований тренер по технології RPT.

Ви хочете стати спікером фестивалю?

Напишіть нам.