жіночий фестиваль аніма у львові

Програма фестивалю Аніма у Львові, 1 квітня
Програма фестивалю Аніма у Львові, 2 квітня

Жіночий фестиваль «АНІМА» створений для жінки

 • яка прагне зрозуміти себе, знайти баланс
 • яка хоче знайти цілі та мету в житті, методи досягнення
 • якій цікаво йти вперед, вдосконалюватись і розвиватись
 • яка дбає про свою красу та здоров’я
 • яка вибирає тільки те що краще для неї
 • яка хоче бути творцем свого життя

Жіночий фестиваль Аніма у Львові - успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Фестиваль надає можливість познайомитися з цікавими людьми, набути нові знання і надихнутися свіжими ідеями, зробити новий крок на шляху самопізнання і саморозвитку.

Інтер'ю організаторів фестивалю у Львові (2016 рік)
 • Із залу в зал відвідувачів фестивалю супроводжуватиме виставка-ярмарок із продукцією яка може бути цікава Жінці (виробами ручної роботи, косметичними засобами, тематичною літературою та інше);
 • Антиейджингова спа-зона, у якій Ви матимете можливість ознайомитися з найсучаснішими методами збереження молодості і краси, а також виміряти свій імунітет!;
 • Дитяча кімната від клубу думаючих батьків «Сім’я від А до Я»!;
 • Психологічна  порадня  від центру психології, психотерапії та особистісного розвитку «Живана»!;
 • Завершення фестивалю 2 квітня 21:00 – вечірка у Rafinad People Club!  (у програмі пригощання, розігрування подарунків та постановки від CARAMEL POLE DANCE)

1 - 2 квітня 2017 року

Готель "Жорж", пл. А. Міцкевича, 1

1 КВІТНЯ

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

До 31 березня діє попередній продаж квитків зі знижками:

При купівлі квитка на один день - знижка 20% = 240 грн.!!!
При купівлі квитка на два дні -  знижка 30% = 350 грн.!!!

2 КВІТНЯ

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

До 31 березня діє попередній продаж квитків зі знижками:

При купівлі квитка на один день - знижка 20% = 240 грн.!!!
При купівлі квитка на два дні -  знижка 30% = 350 грн.!!!

Придбати квиток на Аніма у Львові 1 квітня 
Придбати квиток на Аніма у Львові 2 квітня 

Кожен, хто придбає квиток, гарантовано отримує безкоштовну  СПА –процедуру для рук від нашого партнера компанії  Nu Skin. В результаті СПА-процедури дуже добре зволожується шкіра рук, зміцнюється нігтьова  пластина, зменшується наростання кутикули. Крім того сама процедура базується на унікальній антиейджинговій технології. Подаруй своїм рукам поїздку на курорт. 

Придбавши квиток на Жіночий фестиваль «Аніма» Ви отримуєте можливість відвідати всі активності Фестивалю!

Програма фестивалю Аніма у Львові, 1 квітня
Програма фестивалю Аніма у Львові, 2 квітня

Спікери фестивалю

 

Калабуха Людмила 

Бізнес-тренер, коуч, три власні бізнеси, експерт по переговорах в ЗМІ, автор 2 книг

Майстер-клас: «Хто клієнт, який у вас 100%  купить?»

 

Чого насправді хочуть люди? Які бажання і “болі” у наших клієнтів і як це перетворити на ГРОШІ? Що робити, якщо у вас з конкурентами однаковий продукт? Як стати лідером без копійки реклами? Відповіді від експерта на запитання учасників.

 

Воеводин Николай

Профессиональный коуч, тренер, самый посещаемый женский тренер в Украине (2016 г – 173 мероприятия для женщин). Автор собственных методик и программ в области отношений, успеха в бизнесе, харизмы и лидерских качеств

Мастер-класс «Основной инстинкт»

 

Почему женский мастер-класс Николая Воеводина называется «Основной инстинкт»?-потому, что про настоящую любовь и отношения! У многих людей есть проблемы  в отношениях и это очень грустно…
Что делать если:
Отношения зашли в тупик? Семейный кризис? В окружении нет нормальных мужчин? Низкая самооценка и неуверенность? Все хорошо, но замуж не берут, кормят обещаниями? Забыла, что такое любовь и подарки? Мужчина лежит на диване и даже не думает шевелиться? Просто в садике, школе, ВУЗах не учат этому… отсюда и большинство проблем. РЕШЕНИЕ ЕСТЬ! Приходи на мастер-класс женского тренера №1 Николая Воеводина!

 

Василина Юлія

лайф-коуч стосунків з батьками дорослих людей, журналіст

Майстер-клас «Ексклюзивна можливість – це образи з дитинства»

 

Визначимо одну з найголовніших образ родом з дитинства, яка заважає Вам бути успішним сьогодні. Перетворимо непорозуміння з батьками у ресурс для Вашого процвітання.

 

Борейко В’ячеслав

сертифікований бізнес-тренер, тренер особистісного розвитку, коуч, психолог, юрист-міжнародник, поет

Майстер-клас: «Кохання напрокат»

 

Майстер-клас, що допомагає виявити способи саботажу якісних відносин, навчає бачити у всьому позитивні сторони, приймати відповідальність та активну участь у побудові люблячих стосунків, вмикає регуляцію стосунків в напрямку довіри й щастя.

 

Леськів Надія

апіфітотерапевт, практикуючий психолог, керівник  центру здоров’я «Життєдайна»

Тренінг «Здоров’я сім’ї. Як його відновити і зберегти в будь якому віці на всіх рівнях»

 

- психосоматика (причини) захворювань;

- комплексний підхід  до їх вирішення традиційним і нетрадиційним  методами;

- культура  харчування та методика фізичного оздоровлення.

 

Шабловська Ольга

практикуючий психолог, автор та ведуча тренінгів, сертифікований спеціаліст

Майстер-клас «Секрети жіночого щастя!»

 

У нашому житті відбуваються різні обставини. Проте, думаю, кожен задумувався, що впливає на наше життя. Шукав відповідь на запитання: як бути щасливим? Для Вас підготувала МК, на якому розповім про закони Всесвіту, які безпосередньо впливають на наше життя. Поділюсь секретами, які допоможуть бути щасливими та отримати гармонію в житті. На складні запитання ми знайдемо прості відповіді! До зустрічі на фестивалі Аніма

 

Костишин Дзвінка

художниця

Майстер-клас: «Арт-терапія. Мистецтво як ресурс, що розширяє коло Ваших можливостей»

 

 

 

Чедрик Олександр

бізнес-тренер і ведучий бізнес-ігор «CashFlow» і «Wecanomy», автор 8-ми відеокурсів 2-х тренінгів з фінансової грамотності та особистих фінансів. Автор книги "Життя за законами грошей"

Майстер-клас «Інвестиції від А до Я. Як "змусити" ваші гроші працювати?»

 

Багатство як стан свідомості. Робота з грошовим потоком в нинішніх умовах. 1 гривня - це гроші! - Формула перетворення 1 гривні в 1 мільйон. Звички, які гарантовано збільшать ваш дохід мінімум на 10% в місяць. Куди йдуть гроші? Як грамотно управляти сімейним бюджетом.

Які результати Ви отримаєте:

Навчитеся збільшувати свій грошовий потік за будь-яких умов життя. Дізнаєтеся перевірений алгоритм управління особистим бюджетом. Усвідомите користь фінансового планування. Отримаєте нові інструменти збереження власного капіталу в нинішніх умовах країни. Дізнаєтеся формулу перетворення 1 гривні в 1 мільйон.

 

Бізнес-гра «Cash Flow 101 або Грошовий потік.»

 

Гра cashflow - це відображення життя. Граючи в неї, звичайні люди осягають правила поводження з грошима, вчаться інвестування і грамотному примноженню капіталу. Ми граємо в Cash Flow не тільки як гру, яка допомагає вдосконалювати фінансові навички, а й відстежуємо причинно-наслідкові зв'язки, завдяки яким вчимося керувати своїми думками. Гра дає можливість придбати неоціненний досвід і пізнати себе

 

 

Марич Ольга

лікар-стоматолог, інєкціоніст

Презентація-вечірка «Молекулярна вечірка молодості»

 

Запрошую вас у захоплюючий світ молекул! З яких «мОлекул» складається врода? Як молекули керують віком? Чи можна купити «мОлекули» молодості? Як довго залишатись молодим  і не втратити себе? Молодість у власних «мОлекулах» крові.Вся правда про плазмотерапію. Гарантуємо «мОлекулярну» атмосферу, настрій, подарунки!      

 

Воловик Тіана

Сертифікована ведуча сакральної практики Мандала 2-го рівня

Майстер-клас «Танець Мандала з 2-ма короткими медитаціями»

 

Це глибинна і Сакральна практика,  робота з енергією. Жінка, яка виконує танець Мандала, направляє свою енергію і з'єднується з енергією Землі і Неба. Під час танцю відбувається трансформація енергетики. Метою практики танцю Мандала є приведення жіночого тіла у гармонійний стан відповідно своєї жіночої природи, відкриття і прийняття своєї жіночої суті, впізнавання Богині в собі і об'єднання з усіма проявами жіночої енергії в природі.
Приходіть наповнити та збалансувати себе. Коли жінка з'єднана зі своїм тілом, вона живе в потоці, вона живе тут і зараз, вона дихає, вона відчуває, вона чує себе, свою внутрішню мудрість, вона чує своє серце, вона розслаблена, вона довіряє собі і довіряє життю.

 

Яворських Аріна 

Сучасна леді, засновник Академії етикету Bon Ton. Пропагує культуру і правильний спосіб спілкування

Майстер-клас «5 кроків до красивого життя. Інструкція»

 

Мрієте про подорожі в екзотичні країни, розкішні подарунки, впливових друзів? Бачите себе поряд з успішним чоловіком? Або бажаєте підкорити зірковий Олімп? Мрії збуваються, і все це може бути у Вас вже завтра! Але чи готові Ви до такого життя? Як спілкуватися з успішними людьми? Як приймати подарунки і компліменти? Як відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації?
"На майстер-класі я поділюся з Вами секретами сучасних леді, розповім в чому їх особливість та як вони досягають успіху. Ви дізнаєтеся про 5 кроків до Вашого красивого життя!" - Аріна Яворських.  

 

Давидовська Тетяна

Психолог, психотерапевт, сертифікований розстановщик, сексолог, системний сімейний консультант

Майстер-клас «Як працює закон балансу у взаємостосунках»

 

 

 

З нашим приходом (народженням) в систему сім'ї, а згодом, створивши власну систему (сім'ю), ми  часто чуємо і натикаємось на  такі звинувачення: «я жила тільки заради тебе!»- мама дитині; «мама зруйнувала усе моє життя»- дитина матері; «я віддала йому  свої найкращі роки!» - подружжя один одному. Знайомо? Так де ж в системі знаходиться «орган рівноваги» і в чиїх руках знаходяться важелі цієї ваги? На майстер-класі пропоную вам невеличку подорож до пошуку і знаходженню власного балансу.

Ми розглянемо такі питання:

 

- хто входить в систему, в межах якої повинна бути рівновага?

- що з чим повинно бути урівноважено?

- в яких одиницях ми вимірюємо вклади?

- що робити з незворотніми вкладами (якщо одна людина пожертвувала життям заради іншої)?

- що робити, коли є від'ємний баланс (одна людина забрала у іншої життя)

 

Амурова Олеся

Магістр психології, тренер, коуч для сімей. Досвід роботи 11 років, 3 роки - робота в 9 країнах світу

Майстер-клас «Жінка. Взаємостосунки. Сімя. Розстановка ролей»

 

Хочете знати, як створити щасливі стосунки? Що реально впливає на вибір жінки? І чому відносини в родині набувають вразливий вигляд? Психолог Олеся Амурова на реальних прикладах за один майстер клас покаже істинні ситуації всіх присутніх в залі в практичній методиці "розстановки по Хеллінгера". Дуже багато питань зникнуть назавжди. Наочно і доступно. Ти будеш вражена від того, на скільки все очевидно!

 

Грудзевич Олександра 

Тренер фінансового успіху, фінансист з 17-річним стажем, незалежний фінансовий консультант, інвестор, власник бізнесу

Майстер-клас «Що варто знати жінці для свого достатку та достатку сім’ї»

 

Ціль і гроші. Стереотипи та переконання, які впливають на наш достаток. Що таке управління грошима і нащо це робити. Види сімейного бюджету і формула ідеального сімейного бюджету. Як забезпечити собі майбутнє і не бути обузою для дітей і не працювати вічно. Секрет збільшення доходів.

 

Корнейчук Анна

Фитнес-тренер, сертифицированный специалист по вопросам правильного питания, член Лиги фитнес-диетологов и нутрициологов Украины, автор и основатель программы похудения "AntiFat".

Мастер-класс: «Секреты эффективного похудения. О чём молчит интернет?»

 

По статистике, только два человека из десяти могут удержать результат похудения в течении года, только один – в течении двух лет... Как правильно худеть?  Какие существуют секреты и этапы похудения? Почему часто "не работают" рекомендации интернет-ресурсов?  А самое главное, как удержать желанный вес? Обо всем этом мы поговорим на мастер-классе «Секреты эффективного похудения. О чём молчит интернет?»    

 

Бешлей Андрій 

Практикуючий психолог, дослідник. Автор та ведучий тренінгових програм.
Автор статей на соціально-психологічні теми

Тренінг: «Мова несвідомого»

 

Що таке несвідоме? Місце, де живуть наші інстинктивні бажання, страхи та неврози ?Несвідоме – це також велика і невід'ємна частина нашого Я, де знаходяться відповіді на всі наші питання,  море творчого потенціалу та геніальні відкриття. Навчившись правильно комунікувати з несвідомою частиною свого Я, ви отримаєте можливість змінити своє життя на краще в усіх сферах:  
• Покращити здоров'я, 
• Знайти своє призначення,
• Створити бажані стосунки не тільки зі світом, але і з самим собою,
• Досягти успіху у своїй діяльності,
• Вирішити питання, які давно Вас турбують, 
На тренінгу ви отримаєте безцінний досвід розмови на рівні несвідомого та вийдете на новий рівень розуміння самого себе. Освоїте методи психологічної саморегуляції.

 

Шахова Оксана

Співзасновник проекту твого розвитку «Ресурсне поле», співзасновник Львівського клубу менеджерів по персоналу

Майстер-клас: «Від самотності до САМОСТІ або чому я досі одна?»

 

Самотність - один із найбільших страхів кожної жінки. Хтось говорить про це відкрито, хтось маскується соціально бажаними відповідями. Але факт є факт, нам страшно приходити в пусту кімнату чи дім, страшно розлучатися навіть якщо кохання давно немає, страшно іти в нікуди... Як впоратися із цим страхом? Може розповісти тільки той хто це вже зробив. Самотність – це лише стан, він не має емоцій. Ми познайомимося з САМІСТЮ – зворотною стороною самотності і обіцяю – назавжди впораємося із нав’язливим страхом. Мало того – те, чого Ви так боялися, Ви полюбите. Зрозумієте скільки життя, кайфу, сили і можливостей в цьому стані! Звучить абсурдно? Усі геніальні речі, колись сприймалися абсурдно – не вір мені на слово. Просто прийди на майстер-клас і перевір!

 

Муринська Людмила

Кризовий менеджер, бізнес-консультант, бізнес-тренер

Майстер-клас: «Жінка – лідер. Хто вона?»

 

Як розпізнати жінку-лідера? Як виховати лідера в собі? Чому потрібно навчитися, щоб стати хорошим лідером? Які завдання повинен вирішувати лідер колективу? Відповіді від експерта на запитання учасників.

 

Довганюк Марьям

Основательница и ведущий тренер Центра Благосостояния Семьи "БлагоДом" г.Киев

Мастер-класс: «Жизнь в реальности или в иллюзии. Особенность твоя»

 

Эта встреча  для тех, кто не спит! Кто в поисках ответов на вопросы, которые не дают в нутри покоя! Для тех, кто чувствует, что он не такой как все, и что он должен что-то обязательно в этой жизни сотворить во Благо человечества, но каким именно способом, пока не знает! Эта встреча для тех, кто задает себе миллион вопросов, анализирует и пытается понять отношения между людьми, наблюдая и контролируя все и вся вокруг с интересом и с любовью! Это занятие для тех, кого посещают не простые мысли, и кажется иногда, что Вы сходите с ума! Порой не просто это все выдерживать! Ответ, Вы сможете получить на моем МК! Со Светом и Любовью Марьям Довганюк.

 

Гюрен Алана

Пифия,трансформационный терапевт, метапрактик,  консультант по вопросам женственности, познания Себя

Трансформационная игра: «Genesis life»

 

Genesis life - идеальный инструмент чтобы узнать Себя и сформировать поле для воплощения мечты в реальность.

 

Райдуга Олеся

Жіночий тренер, Випускниця школи тренерів «АНІМА», психолог, Ведуча трансформаційної гри

Майстер-клас: «Як  позбутися  зв’язків  минулого? Партнерство чи залежність»


♡ Як на нас впливають відносини минулого?
♡ Які відносини необхідно очистити і завершити?
♡ Які партнери викликають найбільшу залежність?
♡ Як побачити свій урок і відпустити?

 

Денис Наталія

Психолог, сертифікована ведуча психологічних трансформаційних ігор

Майстер-клас: «Життя без страху»

 

Майстер-клас «Життя без страху» розкриє причини наших страхів, навчить з ними взаємодіяти і позбуватись. Практичні вправи і готові рішення. Легко, швидко, доступно.

 

Грицан - Пирско Зоряна

Засновниця тренінгового центру «Стихії успіху», лікар, психолог, сексолог, експерт в області відродження жіночності 

Майстер-клас: «50 відтінків сексу»

 

В наш час, коли є доступ до інтернету  і до пікантної інформації в глянцевих журналах, більшість чоловіків не розуміє, чому у сучасних жінок такий низький рівень сексуальної культури. Анонімні опитування чоловіків свідчать, що 80 - 90% жонатих і 60 - 70% ще не жонатих не задоволені своїм інтимним життям. І ВСІ мріють його поміняти, хтось у фантазіях, а хтось це старається зробити в реальному житті. Тому на майстер-класі «50 відтінків сексу» ми будемо говорити і демонструвати різні відтінки-ідеї того, як виглядає секс на сучасному рівні. Також хотіли би відмітити, що в наш час сексу є багато, а любові – мало, тому ми, в першу чергу, за любов, а отже, і за глибокі романтично – інтимні стосунки між чоловіком і жінкою.

 

Матієшин Вікторія

Спеціаліст з ароматерапії та фітотерапії, провізор, бізнес-організатор

Майстер-клас: «Ефірні крила Кохання - натуральні ароматичні афродизіаки»

 

Вплив ароматів на нас є величезним, адже нюх - це один з п'яти важливих чуттів. Особливе місце нюх займає в процесі продовження роду. Любов приходить через ніс - і численні дослідження доводять це. Кожен наш вдих може стати чуттєвою пригодою, то ж, давайте зануримося в чаруючу атмосферу ароматів!Аромадегустація витончених ефірних олій-афродизіаків допоможе визначити - що найкраще саме для Вас.

 

Ільченко Неля

Лікар, тренер, спеціаліст компанії Labo cosprophar та регіональний представник компанії Zdravo

Майстер-клас: «Життєві стреси, гормональні зміни, неприйняття себе.... Міфи, механізми та секрети про міцне, здорове та густе волосся!»

 

Зовнішність та внутрішня акцептація прямо пов'язані між собою. В сучасному світі густе здорове волосся часто,як і здорова доглянута шкіра є ознакою благополуччя та успішності. Проте, сучасний ритм життя не сприяє , а радше шкодить красі та здоров'ю нашого волоссю. надмірне випадіння, порідіння, тьмяне та млява -- все це про волосся як молодих мам,що пережили гормональний годувальник стрес, так і заповзятих бізнес-вумен, хронічний стрес для яких став нормою, вікові зміни, перенесені захворювання , криза в стосунках...Усе відразу видно... Швейцарський бренд Labo Cosprophar вже понад 17 років успішно вирішує проблеми європейців, відновлюючи фізіологічний ріст волосся ,як у жінок , так і в чоловіків. Ви навчитеся відрізнити сезонне випадіння від надмірного, що ускладнюється порідінням. Побачите ,як проводиться діагностика на мікрокамері та зможете записатись на безкоштовну діагностику шкіри та волосся. Зможете скористатися з нагоди отримати консультацію спеціаліста Labo та апробацію товарів компанії Labo Cosprophar  Crescina та Fillerina. Нехай ця весна стане для вас початком природнього оновлення та пробудження !!!

 

Сидоренко Андрій

Лайф-коуч, тілесно-орієнтований терапевт, арт-терапевт, ведучий циклу тренінгів «Психологія жіночої вітальності»

Тренінг: «Енергія життя – ключ до щастя!»

 

Якщо тебе відвідують такі та подібні думки:

«Кручуся, як білка в колесі, а толку нема», «Відчуваю, що в житті щось йде не так», «Хочеться іскри в стосунках», «Як би вернути ту енергію, як у 18+» - тоді запрошуємо на наш тренінг. Видаємо ключі до щастя – через прості підходи:

- навчимося активізувати життєву енергію;
- дослідимо: де енергія витрачається, а де поповнюється з допомогою ресурсів;
- вивільнимо потенціал креативності та ефективності;
- навчимося слухати свої потреби

для того, щоб досягати своїх цілей із задоволенням та відчуттям наповненості життя.

 

Шукшина Ілона

Голова ГО «Жіночий центр Януа Віте», представник ГО «Асоціація музикотерапевтів України»

Майстер-клас: «Хвилини внутрішнього миру»

 

Заняття складається з двох частин: 
1. Використовуються елементи звуків з музикотерапії в супроводі ситар, стародавнього музичного інструменту для: гармонізаціі психо- емоційного стану людини, вирішення внутрішньо-особистісних і міжособистісних конфліктів, поліпшення пам'яті. 
2. Застосування пранаями і медитації з практики Сахаджа Йоги. Медитація в поєднанні з пранаямою дозволяє людині: 
- увійти в стан розумової тиші;
- стати впевненим і розслабленим;
- звільнитися від страхів і стресів;
- встановити мир всередині себе;

 

Камельчук Юрій

Підприємець, Інвестор, Бізнес-коуч, 
Засновник A1.Business Academy, нового львівського хостелу A1.Hostel, компаній A1.Trade та A1.Digitall

Майстер-клас: «Чого хочуть чоловіки»

 

Чого хочуть чоловіки, або як мудра жінка може дати свободу своєму чоловікові і отримати чистий спокій, і багато інших переваг.

 

Кінзера Ірина

Лайф-коуч, тренер з йоги та енерготерапіі

Майстер-клас: «Чого хочуть чоловіки»

 

Чого хочуть чоловіки, або як мудра жінка може дати свободу своєму чоловікові і отримати чистий спокій, і багато інших переваг.

 

Раделицька Ольга

Лайф-коуч, фінансовий консультант для бізнесу, тета - практик в системі Тета Хілінгу

Тренінг: «Прощення - це мода, чи закінчення важливого уроку душі?»

 

Давно відомо, що образи забирають неймовірну кількість нашого часу, енергії та інших ресурсів, не дають нам йти далі шляхом розвитку, блокують усвідомлення, посилюють недовіру до інших людей, спричиняють затяжні депресії та багато болю. Однак, навіть розуміючи це, ми продовжуємо концентруватись на минулому, прокручуємо неприємні ситуації і продовжуємо страждати.  Часто ми навіть не здогадуємося скільки болю і образ ми носимо на протязі всього життя у своєму серці. Можливо це претензії і болючі  спогади дитинства, школи, дружби, кохання  чи невдалих стосунків. Ці відчуття болю й страждання отруюють нам життя, з кожним разом все більше посилюючись.  Важливо   побачити у кожній неприємній і неприйнятній  ситуації благо і використати її  як  сходинку  вверх до своїх цілей та мрій.

 

Деркач Оксана 

Голова Вінницького осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація», кандидат педагогічних наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету, практичний психолог

Майстер-клас: «Вчимося відпускати: Арт-терапія в роботі із задавненими та задавленими жіночими образами на чоловіків»

 

✔ чому ми ображаємось або психологічні механізми виникнення образ
✔ класифікація найбільш розповсюджених жіночих образ на чоловіків 
✔ де найчастіше "поселяються" та живуть жіночі образи
✔ як наші образи впливають на здоров'я жінки
✔ сідаємо на "арт-терапевтичну дієту": як легко та швидко звільнитися від образ
✔ якби наші Маточки могли говорити, то що вони б нам розказали

 

Брановська Оксана 

Wellness-tutor, візажист, спеціаліст по антиейджингу, власниця брендового магазину, оператор біофотонного сканера, мама чотирьох дітей

Майстер-клас: «Секрет молодості і краси, яким так приємно поділитись!»

 

Заглянемо у майбутнє одим оком - Ти  стала молодшою! У тебе м'яка, гладка шкіра, що світиться з середини.Твоє тіло підтягнуте і повне енергії. Все що Ти почуєш і побачиш на майстер класі направлене на виконання саме цього сценарію.

 

Адамчук Лія

астролог

Майстер-клас «Як за допомогою зірок та планет вибрати професію?»

 

У житті часто можна бачити людей, які ігнорують своє покликання і в пошуках гарного заробітку або з іншої причини знаходять роботу, яка не відповідає поклику  їхньої  душі. Це звісно, помилковий шлях. Навіть якщо така робота приносить великий дохід, вже згодом, у людини настає внутрішній розлад із самим собою, що може призвести до виснаження нервової системи, втрати здоров'я та навіть до порушень психіки. Якщо ж людина закохана в свою роботу,навіть якщо дохід від неї ледь досягає прожиткового мінімуму, людина може бути все одно щасливою  і задоволеною.

 

Фільварочна Ніна

Лікар нетрадиційної медицини. Консультант із загального оздоровлення організму

Презентація методу: «Філософія ЯН-ШЕН та система відновлення організму по східній медицині»

 

 

Карамеліна Оксана 

Засновниця мережі студій танцю на пілоні Caramel Pole Dance (6 філій у 4 містах - Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Хмельницький)

Майстер-клас: «Як зробити улюблене хобі прибутковою справою»

 

Маєш хобі, майстер у своїй справі, мрієш почати бізнес, або вже є власницею? Приходь на клас і  дізнайся 5 простих кроків, що поділять твій фінансовий результат за перші 2 тижні та покажуть ключові точки росту для створення подальшої стратегії розвитку.

 

Юхимович Оксана

 

Эксперт в семейных отношениях, идеолог организатор Всеукраинского Фестиваля Семейных Ценностей ®, создатель и ведущая проекта «Будьте счастливы!», автор и ведущая программ Школы Семейных Отношений ®  и «Познания и реализация себя». Мастер Рейки в традиции с 2002 г. Два высших образование (финансы и экономика, психология). Замужем уже 19 лет, трое детей.

Трансформационная игра ®

 

Игровой формат поможет:

-Разобраться в любых жизненных ситуациях, в нерешенных вопросах в разных сферах.
-Решить проблемы, создать модель новой формы поведения.
-Осознать, на правильном ли пути вы находитесь. Получить подсказки.
-Прожить свою ситуацию в прошлом, настоящем и будущем.
-Проработать свою ситуацию на 4-х уровнях: физическом, эмоциональном, ментальном и духовном.
-Рассмотреть проблемную ситуацию, понять, каким может быть ваш вклад в её разрешение.
-Сделать выбор, если в этом есть необходимость.Улучшить отношения с людьми: семьёй, друзьями, коллегами.
-Освободиться от стресса, обрести баланс между работой и отдыхом.
-Осознать причины ваших страхов и препятствий.Глубже узнать и понять себя.
-Разрешить конфликт.
-Получить ответ как правильно поступить.
-Приблизить исполнение желаемого.

 

1 КВІТНЯ

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

До 31 березня діє попередній продаж квитків зі знижками:

При купівлі квитка на один день - знижка 20% = 240 грн.!!!
При купівлі квитка на два дні -  знижка 30% = 350 грн.!!!

Придбати квиток на Аніма у Львові 1 квітня 

2 КВІТНЯ

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

До 31 березня діє попередній продаж квитків зі знижками:

При купівлі квитка на один день - знижка 20% = 240 грн.!!!
При купівлі квитка на два дні -  знижка 30% = 350 грн.!!!

Придбати квиток на Аніма у Львові 2 квітня 

Кожен, хто придбає квиток, гарантовано отримує безкоштовну  СПА –процедуру для рук від нашого партнера компанії  Nu Skin. В результаті СПА-процедури дуже добре зволожується шкіра рук, зміцнюється нігтьова  пластина, зменшується наростання кутикули. Крім того сама процедура базується на унікальній антиейджинговій технології. Подаруй своїм рукам поїздку на курорт. 

Придбавши квиток на Жіночий фестиваль «Аніма» Ви отримуєте можливість відвідати всі активності Фестивалю!

На квитковому сервісі GASTROLI.UA квитки доступні з 1 по 31 березня
(0 800 507 577)

Квитки, також, можна придбати на місці проведення фестивалю
1 та 2 квітня (Готель "Жорж", пл. А. Міцкевича, 1) по повній вартості з 10:00 до 18:00

 1-2 КВІТНЯ – БУДЬТЕ З НАМИ!!!