ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, СУБОТА
25 ЛИСТОПАДА
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, НЕДІЛЯ
26 ЛИСТОПАДА

жіночий фестиваль аніма у львові

Жіночий фестиваль «АНІМА» створений для жінки

  • яка прагне зрозуміти себе, знайти баланс
  • яка хоче знайти цілі та мету в житті, методи досягнення
  • якій цікаво йти вперед, вдосконалюватись і розвиватись
  • яка дбає про свою красу та здоров’я
  • яка вибирає тільки те що краще для неї
  • яка хоче бути творцем свого життя

Жіночий фестиваль Аніма у Львові - успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Фестиваль надає можливість познайомитися з цікавими людьми, набути нові знання і надихнутися свіжими ідеями, зробити новий крок на шляху самопізнання і саморозвитку.

  • Із залу в зал відвідувачів фестивалю супроводжуватиме виставка-ярмарок із продукцією яка може бути цікава Жінці (виробами ручної роботи, косметичними засобами, тематичною літературою та інше);
  • Дитяча кімната;
  • Психологічна  порадня  від центру психології, психотерапії та особистісного розвитку «Живана»!;
  • Завершення фестивалю 26 листопада 21:00 – вечірка у Сlub'і.

25 - 26 листопада 2017 року

Готель "Жорж", пл. А. Міцкевича, 1

25 ЛИСТОПАДА 

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

26 ЛИСТОПАДА 

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

КУПИТИ КВИТОК НА ФЕСТИВАЛЬ "АНІМА" У ЛЬВОВІ >>

Придбавши квиток на Жіночий фестиваль «Аніма» Ви отримуєте можливість відвідати всі активності Фестивалю!

Спікери фестивалю

 

Калабуха Людмила 

Бізнес-тренер, коуч, підприємець, 3 власних бізнеси (консалтинговий, ювелірний, зообізнес), 23 роки в в продажах, перший україномовний бізнесконсультант в інтренеті, автор 3-х профільних книг та 4 відеокурсів, експерт з переговорів українських ЗМІ (інтернет та друковані ресурси, топові радіомережі та телеканали), мандрівниця (відвідала 39 країн), 21 роки в шлюбі

Майстер-клас: «Як будувати корисні зв’язки для роботи і життя»

 

- як знаходити друзів, клієнтів та бізнес-партнерів онлайн і оффлайн?
- як швидко стати бажаним гостем в будь-якому товаристві?
- які техніки спілкування найефективніші і як застосувати їх на практиці?
- “Як я тут опинився? Що змінило моє життя?” – аналізуємо та моделюємо;

- практичні вправи, відповіді від експерта на запитання учасниць.

 

Чедрик Олександр

Предприниматель, писатель, инвестор, финансовый тренер, топ лидер международного финансового холдинга, автор блога о личных финансах.
Независимый финансовый консультант с 9 летним стажем • Автор блога о личных финансах alexsandrchedryk.com • Инвестор • Предприниматель • Эксперт по личным финансам и инвестированию • Постоянный гость на телевидении в качестве эксперта сферы бизнеса и финансов • Бизнес-тренер и ведущий игр «CashFlow» и «Wecanomy» • Основатель и руководитель «Школы тренеров «CashFlow» • Автор тренингов по финансовой грамотности: 1. Финансовая грамотность для женщин 2. Как взять деньги под свой контроль 3. Путь Богатства в партнерстве с Мариной Ждан • Провел более 1000 мастер-классов, семинаров, вебинаров по финансовой грамотности • Подготовил свыше 300 финансовых консультантов • Обучил более 3000 человек

Мастер-класс: «Ты управляешь деньгами или они тобой?»


Финансовая грамотность, как источник увеличения доходов.
Программа семинара: Богатство как состояние сознания. Работа с денежным потоком в нынешних условиях. 1 гривна – это деньги! – Формула превращения 1 гривны в 1 миллион. Привычки, которые гарантированно увеличат ваш доход минимум на 10% в месяц. Куда уходят деньги? Как грамотно управлять семейным бюджетом. Какие результаты Вы получите: Научитесь увеличивать свой денежный поток при любых условиях жизни. Узнаете проверенный алгоритм управления личным бюджетом. Осознаете полезность финансового планирования. Получите новые инструменты сохранения собственного капитала в нынешних условиях страны. Узнаете формулу превращения 1 гривны в 1 миллион.

 

Шабловська Ольга

Практичний психолог, лайф і бізнес коуч, ведуча психологічних трансформаційних ігор, сертифікований спеціаліст по МАК, президент Міжнародної Психологічної Асоціації Проективних Методик

Майстер-клас: «Хочу» і «треба», як їх примирити»

 

На майстер-класі ви знайдете відповіді на запитання:

-Що таке «Хочу» і «Треба»?

-Як знайти баланс між своїм «Хочу» і «Треба»?

-Як досягнути цілі?

-Як бути успішним та щасливим?

На майстер класі, ви отримаєте не лише теоретичні знання, а також зануритеся у свій внутрішній світ за допомогою психологічних практик. Ви зможете побачити своє життя немов на долоні і знайдете найкраще рішення для себе, щоб збалансувати та гармонізувати своє життя.

 

Давидовська Тетяна

Психолог , сімейний системный консультант  з досвідом роботи більше 15 років,  учениця Берта Хеллінгера, автор тренінговых програм  по особистісній психології та психології бизнесу, бизнес-консультант  будівельних  компаній,  ,фасилітатор , сертифікований розстановщик, регіональний представник Української Асоціації Системних  Розстановок, ініціатор і керівник  благодійних  проектів, спеціаліст у сфері медіації (вирішення конфліктів і спорів), засновник і керівник  психологічного центру «Системи простору»

Майстер-клас: «Порядки Любові. або Що робити, аби  життя вдалось?»

 

Багато з нас вважає, що вони вільні у любові. Але любов тече згідно певного порядку. Життя теж слідує порядкам і щоб усе вдавалось, ми змушені  йти за ними. Інколи ми усвідомлюємо ці порядки, а інколи ні. Порядки існують незалежно від наших бажань чи страхів. Вони яскраво  окреслюються лише тоді, коли порушуються. Тоді вони стають видимими через певні життєві обставини.  І ми дивуємось, чому ж не щастить у любові чи стосунках з близькими  попри стільки зусиль і затраченого дорогоцінного часу, шукаємо винних у руйнуванні стосунків чи неможливості виходу із замкненого кола….

На майстер класі я пропоную огляд цих Порядків. Саме вони  відкривають шлях для іншої, більш глибшої  Любові, вони ведуть нас на абсолютно інший рівень якості життя..

Порядки любові проявились основоположнику сімейних системних розстановок Берту Хеллінгеру під час розстановок та інших джерел пізнання життя.  

 

Гілевич Тетяна

Засновниця школи вишуканих манер”Elegance “.Автор курсів: дитячий етикет,столовий етикет,етикет для леді,світський етикет,бізнес етикет та корпоративний курс “етикет в сфері обслуговування”. Сертифікований тренер.

Автор статей : “ Правила small talk”, “Етикет справжньої леді”. Спеціаліст в області етикету, психолог

Курс: «Справжня леді»

 

Відвідайте Майстер-клас - Презентацію і дізнайтесь:

- Хто така справжня леді?

- Що вирізняє її серед інших?

- Які переваги має жінка перед чоловіком в етикеті?

- Маленькі секрети з етикету, знаючи які ви завжди будете на висоті!

- Презентація авторської програми ”Курс справжня леді”.

- Розігрування знижки на програму ”Справжня леді”

 

  Черненко Оксана

Посол новой женственности в Украине. Педагог. Собственница бизнеса. Победитель 4 фестивалей «Анима-Одесса». Автор и ведущая эксклюзивных тренингов «Современная стервология»,
«Мужские и женские архетипы», «Энергетическое и эмоциональное здоровье женщины», «Секс и деньги». Эксперт-консультант по женской самоценности.

Мастер-класс: «Современная Женщина - место встречи прошлого и будущего. Что выбираешь ты?»

 

Мы изучим все факторы, влияющие на внутренний мир современной женщины, и найдем способ обретения свободы от таких устаревших программ, как «Что люди скажут?», «Ты должна...» и «синдрома хорошей девочки». Просто, понятно, практично

 

Котульська Наталія

Директор та власниця компанії Rogearson Coach Center. Експерт в управлінні персоналом. Сертифікований тренер та психотерапевт. VIP –коуч, що працює з власниками бізнесу та керівниками компаній. Любляча та щаслива жінка, мама двох дітей. Вважаю, що індивідуальність, яка вміє працювати в команді спасе світ.

Майстер-клас: «Сімейний бізнес та бізнес з подружками. Жіноча дружба в сім’ї, роботі та кар’єрі. Особливості взаємовідносин та як уникнути проблем в майбутньому»

 

Грудзевич Олександра

Тренер фінансового успіху; ментор з фінансів та ефективності; тренер гри CashFlow;

Інвестор, фінансист з 18-річним стажем,
сертифікований бізнес-тренер по міжнародних стандартах

Майстер-клас: «Міфи про гроші і як вони впливають на наше життя»

 

Навички поводження з грошима передаються з покоління в покоління. Досвід наших дідусів і бабусь, батьків і наш в поводженні з грошима, а ще декілька навіяних стереотипів від оточення – це все в якийсь момент формує думку про гроші. Часто ця думка – суцільний міф. Ми живемо в цих міфах і переконаннях і не робимо простих і звичних кроків, які можуть привести нас до ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. 
Як виявляти ці міфи і якими діями користуються фінансово-незалежні люди, Ви дізнаєтесь на цьому майстер класі. 

 

Корнейчук Анна

Фитнес-тренер, сертифицированный специалист по вопросам правильного питания, член Лиги фитнес-диетологов и нутрициологов Украины, автор и основатель программы похудения "AntiFat".

Мастер-класс: «Цукор - солодкий наркотик!»

 

Як подолати залежність, сім простих кроків! 

 

Бешлей Андрій 

Практикуючий психолог, дослідник. Автор та ведучий тренінгових програм.
Автор статей на соціально-психологічні теми

Тренінг: «Мова несвідомого»

 

Що таке несвідоме? Місце, де живуть наші інстинктивні бажання, страхи та неврози ?Несвідоме – це також велика і невід'ємна частина нашого Я, де знаходяться відповіді на всі наші питання,  море творчого потенціалу та геніальні відкриття. Навчившись правильно комунікувати з несвідомою частиною свого Я, ви отримаєте можливість змінити своє життя на краще в усіх сферах:  
• Покращити здоров'я, 
• Знайти своє призначення,
• Створити бажані стосунки не тільки зі світом, але і з самим собою,
• Досягти успіху у своїй діяльності,
• Вирішити питання, які давно Вас турбують, 
На тренінгу ви отримаєте безцінний досвід розмови на рівні несвідомого та вийдете на новий рівень розуміння самого себе. Освоїте методи психологічної саморегуляції.

 

Райдуга Олеся

• Психолог 
• жіночий тренер
• випускниця Школи Тренерів «Аніма»
• спеціаліст по роботі з проективними методиками (МАК)
• ведуча Трансформаційної Гри «Корені Роду» 
• Ведуча онлайн—марафонів по Роду і  Взаємовідносинах
• Майстер Рейки
• Майстер Космоенергетик

Майстер-клас: «Маски в нашому ЖИТТІ і Ролі, які ми граємо. Вони заважають чи допомагають?»

 

Всі ми носимо Маски. Кожна людина по—своєму травмована.  Травми, які вона отримує в різному віці, впливають на подальше її життя. 
 Наявність масок— це засіб психічної пристосовності до навколишньої дійсності, іноді - акт самоствердження, іноді—засіб захисту від навколишнього світу. У когось маска приховує наготу і вразливість душі, для когось маска допомагає вижити в соціумі, комусь вона допомагає приховати багато комплексів, інший з допомогою маски підвищує власну самооцінку.
 Маска—це образ, який людина створює, щоб відповідати певному іміджу.
На Майстер—класі визначимо: —Які бувають Маски і психологічні Ролі?
Дослідимо:
—Які ви носите Маски і виконуєте Ролі?
—Маски і Ролі вам допомагають чи заважають у Житті?

 

Ільченко Неля

Лікар, тренер, спеціаліст компанії Labo cosprophar та регіональний представник компанії Zdravo

Майстер-клас: «Життєві стреси, гормональні зміни, неприйняття себе.... Міфи, механізми та секрети про міцне, здорове та густе волосся!»

 

Зовнішність та внутрішня акцептація прямо пов'язані між собою. В сучасному світі густе здорове волосся часто,як і здорова доглянута шкіра є ознакою благополуччя та успішності. Проте, сучасний ритм життя не сприяє , а радше шкодить красі та здоров'ю нашого волоссю. надмірне випадіння, порідіння, тьмяне та млява -- все це про волосся як молодих мам,що пережили гормональний годувальник стрес, так і заповзятих бізнес-вумен, хронічний стрес для яких став нормою, вікові зміни, перенесені захворювання , криза в стосунках...Усе відразу видно... Швейцарський бренд Labo Cosprophar вже понад 17 років успішно вирішує проблеми європейців, відновлюючи фізіологічний ріст волосся ,як у жінок , так і в чоловіків. Ви навчитеся відрізнити сезонне випадіння від надмірного, що ускладнюється порідінням. Побачите ,як проводиться діагностика на мікрокамері та зможете записатись на безкоштовну діагностику шкіри та волосся. Зможете скористатися з нагоди отримати консультацію спеціаліста Labo та апробацію товарів компанії Labo Cosprophar  Crescina та Fillerina. Нехай ця весна стане для вас початком природнього оновлення та пробудження !!!

 

Гдичинский Александр 

Бизнесмен, создатель двух бизнес проектов, представленных в восьми регионах страны, которые работают уже: первый 23 года, а второй 13 лет. В Счастливом браке 32 года. Хобби: горные лыжи, коньки, чтение, кино, путешествия.

С 2002 Прошел обучение в сфере психологии в около 20 направлениях, прочел массу книг о работе нашего сознания и подсознания, изучил научные труды, связанные с генетикой человека. Вся эта работа позволила мне осознать, что тем единственным, что объединяет эти знания является эмоция. Результатом стала авторская программа, которая позволяет решать все человеческие жизненные проблемы одновременно просто, понятно и системно. 

Мастер-класс: «Что такое эмоциональный интеллект и почему его нужно развивать?»

 

От уровня эмоционального интеллекта зависит количество удовольствия который человек получает от жизни в целом.

Чем больше удовольствия человек получает от конкретного процесса, тем быстрее он достигнет прогресса в этой сфере.  С этим трудно спорить. Но мало кто знает, что этот уровень удовольствия можно развивать. Освоив эту технологию однажды, человек становится хозяином своей жизни.

О результатах развития Эмоционального интеллекта можно говорить и писать много. Получить более полную картину, что такое Эмоциональный интеллект и как он развивается, получить ответы на возникшие вопросы Вы сможете во время презентации.

 

Грицан - Пирско Зоряна

Засновниця тренінгового центру «Стихії успіху», лікар, психолог, сексолог, експерт в області відродження жіночності і створення себе - нової, а також - в області стосунків між чоловіками і жінками. Провела понад 500 тренінгів.

Майстер-клас: «50 відтінків сексу»

 

Етапи створення стосунків між Ч і Ж. . Що не так зі мною, коли чоловіки не знайомляться? Грубі помилки жінок. На що звернути увагу на кожному етапі побудови стосунків ще до сексу і в тривалих стосунках?
Чотири етапи розвитку сексуальних стосунків, щоб стосунки були цінними для чоловіків.
Перший секс. Пікантні особливості. Як себе вести при першому інтимі з різними типажами чоловіків?
Якщо Ви – в тривалих стосунках, тоді як підняти чоловічий потяг до Вас, враховуючи типаж чоловіка?
Практична частина:

Помилки, які допускають 90% жінок при виконанні технік.
Швидкий секс і секс, який веде до глибоких стосунків. В чому різниця? Що робити жінці, щоб «вивести» стосунки на новий рівень через секс?
Послідовність дій, щоб подарувати чоловікові «7 небо».
Нетрадиційний смертельний оргазм – що це?
Аквапінний масаж Гейші (навчимо)

Програма мінімуму знань для жінок, які не в стосунках. Програма мінімуму знань для жінок, які в стосунках більше 3-ох місяців.

І ще багато різнокольорових відтінків сексу…

 

Адамчук Лія

астролог

Майстер-клас: «Как применить астрологию в понимании и воспитании детей?»

 

Астрология поможет родителям узнать:

 

· каковы истинные таланты Вашего ребёнка, каковы его глубокие мотивации, что он хочет на самом деле и как это можно применить в социуме,

· как он воспринимает информацию, как его обучать, как выбирать преподавателей

· как сложатся его отношения с родителями, как он воспринимает маму и папу, какую роль будет играть семья в его жизни

· как сложится его карьера

· что ожидает его в личной жизни

· риски по здоровью

· его задача на текущее воплощение - какие уроки судьба заставит его выучить за всю жизнь;

 

Юхимович Оксана

Эксперт в семейных отношениях, идеолог организатор Всеукраинского Фестиваля Семейных Ценностей ®, создатель и ведущая проекта «Будьте счастливы!», автор и ведущая программ Школы Семейных Отношений ®  и «Познания и реализация себя». Мастер Рейки в традиции с 2002 г. Два высших образование (финансы и экономика, психология). Замужем уже 19 лет, трое детей.

Трансформационная игра ®

 

Игровой формат поможет:

-Разобраться в любых жизненных ситуациях, в нерешенных вопросах в разных сферах.
-Решить проблемы, создать модель новой формы поведения.
-Осознать, на правильном ли пути вы находитесь. Получить подсказки.
-Прожить свою ситуацию в прошлом, настоящем и будущем.
-Проработать свою ситуацию на 4-х уровнях: физическом, эмоциональном, ментальном и духовном.
-Рассмотреть проблемную ситуацию, понять, каким может быть ваш вклад в её разрешение.
-Сделать выбор, если в этом есть необходимость.Улучшить отношения с людьми: семьёй, друзьями, коллегами.
-Освободиться от стресса, обрести баланс между работой и отдыхом.
-Осознать причины ваших страхов и препятствий.Глубже узнать и понять себя.
-Разрешить конфликт.
-Получить ответ как правильно поступить.
-Приблизить исполнение желаемого.

 

 

Кінзера Ірина

Консультант з питань карми, лайф-коуч, йога терапевт

Майстер-клас: «Як отримати від життя щасливі стосунки, матеріальне процвітання та залишитись 100% здоровою»

 

На майстер класі ви дізнаєтесь "Чому я ще не....?,а далі, підставте своє "не" (щаслива / заміжня / багата / здорова?) і як це виправити, щоб стати щасливою / заміжньою / багатою / здоровою.

 

Раделицька Ольга

Трансформаційний тренер, фінансовий консультант, практик  Тета-Хілінгу 

Тренінг: «Уроки життя»

 

Корчевская Елена 

Психотерапевт, магистр психологии, коуч, консультант по отношениям и семье, ведущая трасформационных игр, консультант по судьбологии

Тренинг: «Как  раскрыть  потенциал в отношениях»

 

Отношения состоят из разных аспектов, как личных, так и партнерских. В первую очередь, надо познакомиться с собой и своими потребностями, своими уязвимыми точками и возможностями. И, изучив законы среды, в которой реализуются отношения, ожиданиями и потребностями партнера, мы можем построить экологичные  отношения. В мастер-классе будет лекционно- обучающая и практическая часть ( используются проэктивно-метафорические карты и карты Манара)

 

Шахбандер Тетяна 

Психолог, трансформаційний тренер і практик тета-хілінгу

Тренінг: «Від мрії до реальності: як здійснювати бажання легко і в задоволення»

 

 Андрейчикова Олена

Письменниця, перекладач, радіоведуча, авторка книг українською «Таємне понеділкування» та російською «Женщины как женщины», «Акулы тоже занимаются любовью»

Презентація збірки іронічних жіночих оповідань: «Таємне понеділкування». Герої та героїні історій оживуть під час авторського театрального читання.

 

Іронічна, мрійлива і дуже спостережлива українська письменниця Олена Андрейчикова представляє свою збірку оповідань. Коротко і легко ці кумедні і несподівані історії розповідають про подруг, коханок, дружин, колег, про тих, хто за сотні кілометрів, і тих, хто в сусідній кімнаті... Її розповіді викликають посмішку і симпатію до героїв, які їх населяють; дають можливість поіронізувати над буденними, часто вигаданими, проблемами; замислитися про душевну гармонію і про те, що дійсно є важливим і цінним в нашому житті

 

Камельчук Юрій 

Консультант сімейних комунікацій. Бізнес консультант/ коуч/ тренер. Засновник платформи розвитку бізнесу "Бізнес Актив" Навчався у Києві, Варшаві, Будапешті, Тель-Авіві, Празі та Лондоні. Працював на Радіо Люкс, в LG Electronics, Daewoo Electronics. Відкрив 18+ бізнесів з 2000 року. Перший розпочав у 16 років. Вивчає східну та західну психологію з 2010 року. Інвестував $150.000+ у власний розвиток. Провів 160+ тренінгів з 2011 року у 4 країнах. Випускник Бізнес-кемпів Made in Ukraine. Засновник A1.Hostel/ A1.Digitall/ A1.Consulting. Організатор Business Activation Summit.

Майстер-клас: «Мистецтво сімейних комунікацій»

 

- Як перейти від спілкування дружнього до подружнього

- 5 рівнів відповідальності сімейного слова

- 3 способи подолання конфліктів

- 7 якостей дорослих стосунків

- Основні фінансові правила сім'ї

- 10 мов кохання

- Жіночо-Чоловічий Словник

- Як розвиватися на одній хвилі

 

 Зайцева Ирина

Персональный наставник и коуч в сфере любви и отношений. Основательница компании «Академия Женской Мудрости», автор уникальной методики: «Как найти СВОЕГО мужчину за 30 дней»,  сертифицированный коуч (Международный Эриксоновский Университет Коучинга), автор и ведущая популярного тренинга «Привлечение Единственного: 30 дней, чтобы привлечь Любовь в свою жизнь», успешная бизнес леди, счастливая, любимая жена и мама. Миссис Украина Вселенная 2015, Миссис Вселенная II 2015, с 2016г. национальный директор Миссис Украина. 

Мастер-класс: «Как современной женщине найти своего мужчину за 30 дней, сделав 5 простых шагов к себе. (Секреты привлечения Единственного)»

 

Мустафина Анна 

Практикующий психолог, системный консультант

Мастер-класс: «В постели с врагом или опасные игры»

 

Диструктивные отношения. Как остаться живой.

 

 Добрянський Андрій

Психолог – консультант, психотерапевт клієнтцентрованого методу, тренер, розробник та ведучий програм особистісного розвитку

Майстер-клас: «Особливість природного спілкування»

 

Можливість доторкнутись до моделей спілкування, які є у Вашому житті зараз, роздивитись їх крізь призму ‘людино-центрованості’ і, можливо, щось в тому змінити.

 

 Комаринська Наталена

Директор «Консультаційно-інформаційного центру «Бонус Евентус», спеціаліст в галузі кадрового забезпечення, менеджменту сфери обслуговування,психолог

Майстер-клас: «Особливість природного спілкування»

 

Можливість доторкнутись до моделей спілкування, які є у Вашому житті зараз, роздивитись їх крізь призму ‘людино-центрованості’ і, можливо, щось в тому змінити.

 

Успішний Богдан 

Експерт зі створення стосунків та омріяного життя для жінок, практикуючий психолог, більше 12 років практичного досвіду в консультуванні жінок. 

Жіноча Гра: «Хочу заміж»

 

Жіноча Гра «Хочу заміж» для тих жінок, які вже «багато чого спробували», але досі не змогли створити бажаних стосунків і зрозуміли, що час для експериментів вже минув. Або для тих жінок, які розуміють, що для жінки вигідніше навчитися правильно СТВОРЮВАТИ і БУДУВАТИ СТОСУНКИ до того, ніж вона наробить «дурниць», яких краще уникнути.

 

 Юрилина Наталья

Специалист, Инструктор Нейрографики, художник декоратор, мастер авторской игровой куклы

Мастер-класс: «рисования трансформационной модели "Мандала развития. Путь Героя". Модель помогающая в развитии проектов, целей, бизнеса, личностного роста»

 

Нейрографика как метод трансформации реальности, снятие  ограничений через рисунок. Уникальный метод дающий возможность каждому человеку менять к лучшему свою жизнь в самых разных сферах. Метод прост, доступен и он результативен. Нет ограничений по возрасту, навыков академического рисования не требует. Все что нужно, это желание освоить новую, перспективную технику и изучить основные алгоритмы Нейрографики.

 

Задорожна Мирослава 

психолог, гештальт-терапевт, супервізор Українського Об’єднання Психологів Практикуючих Гештальт Підхід. Тілесно-орієнтований терапевт та танатотехнік. Ведуча навчальних програм по підготовці Гештальт-терапевтів УОППГП. Автор та ведуча тематичних терапевтичних груп. Засновник психологічної студії «Твій  Ψ  Простір».

Майстер-клас: «Безпека; Близькість; Досягнення». Просто про складне»

 

Психодинамічна теорія для життя та кар’єри.

Розглянемо тонкощі та нюанси взаємодії між собою в парних, сімейних та бізнесових стосунках  людей з різними особистісними особливостями.

Вияснимо як задоволення чи незадоволення метапотреб впливає на нашу поведінку, стосунки та досягнення.

Навчимося обходитися з базовими потребами , щоб відчувати задоволення та радість.

 

Медведь Любов

психолог, гештальт-терапевт, супервізор Українського Об’єднання Психологів Практикуючих Гештальт Підхід. 15 років психотерапевтичної практики. Автор та ведуча тематичних груп. Координатор центру психологічної допомоги «Крок на зустріч» в м.Тернопіль.

Майстер-клас: «Безпека; Близькість; Досягнення». Просто про складне»

 

Психодинамічна теорія для життя та кар’єри.

Розглянемо тонкощі та нюанси взаємодії між собою в парних, сімейних та бізнесових стосунках  людей з різними особистісними особливостями.

Вияснимо як задоволення чи незадоволення метапотреб впливає на нашу поведінку, стосунки та досягнення.

Навчимося обходитися з базовими потребами , щоб відчувати задоволення та радість.

 

Валицкая Наталья 

Психолог-эволюционист, основатель студии “Белый ветер”, автор проекта« Я и Тень» « Я и Тело» «специалист в области трансперсональных методик, исследователь этнических традиций и церемоний народов мира. Альпинист и организатор экспедиций в большие горы: Гималаи, Эльбрус, Арарат, Килиманджаро.

Практический мастер-класс: «Мужчины которых мы заслуживаем и Миры в которых мы обитаем. Как разрешить себе больше?»

 

Мастер-класс о том, как позволить себе жить Жизнью, о которой всегда мечтали.Что заначит быть собой? Которым из «собой» быть? Как выявить свой сущьностный смысл из даты рождения и способа мыслей? Как отпустить себя в новое? Что такое Тень личности и что за сила таится в ней? Как начать путешествовать, без особых затрат и знаний языка? Упражнения и техники для трансформации личности. Анализ даты рождения самих активных учасниц мастер-класса.

 

Калачикова Елена 

Тренер по эйдетике, мнемотехнике и скорочтению. Преподаватель. Участник 1 чемпионата Украины по спортивному запоминанию. Методист АРЭ

Мастер-класс: «Память на все 100%»

 

1. Что такое эйдетика?

2. Эксперимент ДО и ПОСЛЕ

3. Правила быстрого запоминания.

4. Упражнения для активизации мозга

5. Как  запомнить 30 иностранных слов за 10 минут? Практика

6. Запоминание лиц и имен с элементами физиогномики

7. Как ходить в магазин без списка? И не возвращаться домой с мыслью-выключила ли я утюг?

8. Как быстро запомнить текст и помочь ребёнку выучить стихотворение?

 

Баєв Андрій

Лікар Аюрведи із 20-річним досвідом, автор книги " Аюрведа - шлях до себе", спікер та тренер в області Аюрведи та Трансцендентальної медитацї, засновник та директор аюрведичного центру "Амріта"

Інтерактивна дискусія: «Прості та природні засоби для підтримання Твого здоров'я та краси, що не вимагають кардинальних змін в життєвих звичках»

 

Ніна Новикова

автор «Методу системних трансформацій»,

сертифікований майстер із новітніх енергетичних технологій – тета-зцілення та Access Bars, фахівець у галузі енергетичного масажу із тридцятирічним досвідом діяльності на теренах зцілення людських душ і тіл, засновник школи «Життя в потоці за методом Ніни Новикової»,

персональний наставник у царині фізичного і духовного здоров’я людини,

особистого розвитку

Майстер-клас «Енергетичний масаж як базова основа системних трансформацій»

 

Це чудова нагода відчути практичну значущість унікального «Методу системних трансформацій» для розвитку кожного, хто прагне досягти позитивних змін у своєму житті. Буде презентовано системне застосування таких практик, як енергетичний масаж тіла, тета-зцілення,AccessBars, персональна психологічна консультація, що уможливлюють:

- глибокі внутрішні трансформації, які створять імпульс для покращення всіх сфер зовнішнього простору, а відповідно – і життя кожної людини загалом;
- зцілення фізичного здоров’я;
- омолодження організму, виведення з нього токсинів;
- зняття енергетичних блоків, а заразом – спричинених ними хвороб;
- відновлення гармонії психічного й духовного стану;
- пробудження внутрішнього відчуття спокою та рівноваги;
- прийняття себе і транслювання любові;
- бачення перспектив особистого розвитку.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, СУБОТА
25 ЛИСТОПАДА
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, НЕДІЛЯ
26 ЛИСТОПАДА

25 ЛИСТОПАДА 

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

26 ЛИСТОПАДА 

Ціна квитка на один день 300 грн.
Ціна квитка на два дні 500 грн.

КУПИТИ КВИТОК НА ФЕСТИВАЛЬ "АНІМА" У ЛЬВОВІ >>

Придбавши квиток на Жіночий фестиваль «Аніма» Ви отримуєте можливість відвідати всі активності Фестивалю!

Квитки, також, можна придбати на місці проведення фестивалю

25 та 26 листопада (Готель "Жорж", пл. А. Міцкевича, 1) по повній вартості з 10:00 до 18:00

 25 - 26 ЛИСТОПАДА – БУДЬТЕ З НАМИ!!!