ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ АНІМА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ >>

- Найцікавіші лекції від фахівців найвищої кваліфікації;

- Розіграші призів;

- Зіркові гості;

- Семінари та майстер-класи для вашого розвитку;

- Фотозони та найкращі фотографи;

- Модельні покази;

- Шоу програма...

 

Та ще багато цікавих сюрпризів!

Партнери фестивалю в Івано-Франківську

Це свято збирає тисячі жінок, які хочуть розвиватися, розкрити себе по-новому, подивитися на себе з іншої сторони, ламати стереотипи та рухатися вперед. На фестивалі "Аніма" у вас буде можливість дізнатися про нові тенденції у житті сучасної жінки, навчитися встигати все та жити у гармонії з собою.

 

Організатори не обмежуються будь якими рамками, адже фестиваль багатопрофільний і кожна жінка зможе знайти для себе цікаву тему, обравши напрямок і сектор, який найбільше цікавить (любов і стосунки; уроки сексуальності і зваблювання; ведення бізнесу по-жіночому; імідж, краса, здоров’я, жіночність, психологія та багато іншого). «Навіть ті, хто до цього часу не цікавилися нічим, знайдуть для себе щось нове та зможуть розкритися», - зазначають організатори.

 

Хтось на «Аніма» знаходить нових друзів, хтось будує кар’єру, хтось черпає натхнення, а головне –кожен залишається задоволений та починає дивитися по-іншому на життя!

13 - 14 травня 2017 року

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ >>

При купівлі від одного квитка - знижка 50%

КУПИТИ КВИТОК НА САЙТІ 2EVENT.COM >>

13 - 14 травня в Івано-Франківську вдруге відбудеться всеукраїнський Жіночий фестиваль "Аніма", який щороку проходиться у набільших містах України. Тож чекаємо на Вас в Івано-Франківській обласній філармонії! Жіночий фестиваль «Аніма» традиційно збирає аншлаги. Протягом двох днів фестивалю одночасно працюватимуть декілька секторів. А відвідати будь-яку подію на фестивалі можна, купивши єдиний квиток.

 

Ніколи не варто себе в чомусь обмежувати! Дайте своїм крилам розкритися!

Спікери фестивалю

 

Борейко В’ячеслав

Сертифікований бізнес-тренер, тренер особистісного розвитку, коуч, психолог, юрист-міжнародник, поет

Майстер-клас «Кохання напрокат»

 

Майстер-клас, що допомагає виявити способи саботажу якісних відносин,  навчає бачити у всьому позитивні сторони, приймати відповідальність та активну участь у побудові люблячих стосунків, вмикає регуляцію стосунків в напрямку довіри й щастя.

 

Лейцюсь Катерина

керівник Клубу щасливих батьків «Мілагро», психолог, інструктор з підготовки до пологів та батьківства

Семінар «Прив’язаність в житті дитини: зміцнити неможна розірвати»

 

Тисячоліттями батьки ростили своїх дітей й ніколи ця справа не була настільки складною й напруженою, як тепер. І це незважаючи на безліч експертів в батьківстві та  інформації щодо методів виховання та спілкування з дітьми. Можливо, щось важливе ми втратили в сучасному темпі життя… В ході зустрічі поговоримо про роль прив’язаності в житті дітей: залежність від батьків сприяє розвитку чи обмежує й гальмує самостійність? Розглянемо рівні прив’язаності. Разом розберемося в механізмі формування зрілості та подивимося на потреби дитини по-новому.

 

Леськів Надія 

Апіфітотерапевт, практикуючий психолог, керівник  центру здоров’я "Життєдайна"

Тренінг «Здоров’я сім’ї. Як його відновити і зберегти в будь якому віці на всіх рівнях»

 

- психосоматика (причини) захворювань;

- комплексний підхід  до їх вирішення традиційним і нетрадиційним  методами;

- культура  харчування та методика фізичного оздоровлення.

 

Барабаш-Дурач Ольга

Практичуючий психолог, сертифікований психотерапевт, десять років практики, експерт в журналі Like.

Майстер-клас «СТОП (Як відстоювати себе і свої кордони)»

 

Під час майстер-класу ви дізнаєтесь про те, що таке внутрішні кордони і як їх відстоювати, як зупиняти тих людей і ті процеси, які є токсичними для вас, як діяти так, як цього хочете ви, а не інші. Ви попрактикуєте тілесні вправи, щоб вміти легко говорити «Ні». 

 

Роїк Світлана

Практичуючий психолог, сертифікований психотерапевт, десять років практики, експерт-психолог в програмі по боротьбі з зайвою вагою

Майстер-клас «СТОП (Як відстоювати себе і свої кордони)»

 

Під час майстер-класу ви дізнаєтесь про те, що таке внутрішні кордони і як їх відстоювати, як зупиняти тих людей і ті процеси, які є токсичними для вас, як діяти так, як цього хочете ви, а не інші. Ви попрактикуєте тілесні вправи, щоб вміти легко говорити «Ні». 

 

Черненко Оксана 

Педагог. 20 лет Собственница бизнеса.  Эксперт по созданию и укреплению отношений. Тренер-Консультант. Создатель авторских программ

Мастер-класс «Современная Стервология. Знакомство с Могу и Хочу»

 

Хочешь денег? Хочешь секса? Хочешь кайфа? Хочешь гармонии? Внутренней улыбки? Счастья? Жду у себя на мастер-классе.

 

Циганин Мар’яна

Керівник, сценарист та ведуча телепроектів, журналіст на ТРК «РАІ», засновник спілки організацій «Об’єднані дітьми»

Семінар «Ідеальне інтерв’ю на TV»

 

Вам доводиться давати інтерв’ю, а результат постійно розчаровує? Не подобаєтеся собі в кадрі? Не можете побороти хвилювання? Говорите якісь дурниці або Ваші слова постійно «обрізають»? Про Ваш захід висвітлюють не зовсім ту або «суху» інформацію? Це можливо виправити! Я поділюся секретами, які Ви ніколи ніде не прочитаєте, якими ніхто ніде не ділився. Як організатор заходів і як журналіст я розкажу практичні рекомендації ідеального інтерв’ю на TV!

 

Романишак Катя

Персональний консультант, шопер-стиліст, професійний візажист, дипломований психолог, щаслива жінка і мама

Майстер-клас «Три горішки для Попелюшки»

 

«Три горішки» – це три образи жінки: в особистому житті, кар’єрі та бізнесі, у соціальній активності. Як виглядати стильно і елегантно за будь-яких умов?

Персональний стиль – це впевненість в кожному русі, яка допомагає реалізуватись у цих сферах. Ідеальний природний образ жінки відображає її внутрішню гармонію і рівень розвитку. Коли Ви починаєте змінюватися зовні, Ваш внутрішній світ теж міняється! Працюючи над своїм іміджем, одночасно працюйте над внутрішнім світом, удосконалюючи його. Така робота змінить не тільки Вас, але і якість Вашого життя і стосунків.

 

Масюк Василь

Адвокат, канд. юридичних наук, автор книг Нетворкінг для юристів і не тільки, Все про шлюби за розрахунком

Майстер-клас «Як з легкістю знайомитись з людьми»

 

Уявіть, що ви можете підійти і познайомитися з будь-ким хто вам до вподоби де завгодно! Продовженням знайомства може бути цікава робота, новий бізнес, комфортні відносини та багато чого іншого... Задумайтесь, чому ви раз за разом втрачаєте величезні можливості на своєму шляху? Я знаю ці відмовки: «це неприйнятно», «що скажуть інші», «а раптом він одружений», «у неї і так багато подруг» і т.д.  Будьте готові позбутися своїх "тарганів". Навчіться швидко знайомитися з будь-ким, і головне, робити це комфортно.

Програма:

- розбір страхів пов’язаних з комунікацією;

- початок спілкування, перші фрази для розмови;

-про що і як говорити, щоб зацікавити собою;

- коли і як обмінюватись контактами;

- завершення розмови. Скільки часу повинно тривати знайомство, що б скласти про себе гарне враження.

- як і коли спілкуватися повторно.

 

Слободян Тетяна

Фінансовий директор ТА «Довіра ІФ», експерт з подорожей в Urban Space, співведуча на BBBTv, засновниця туристичного клубу для дівчат “Леді Тревел», 15 років роботи в туристичній галузі, 42 країни в анамнезі

Майстер-клас «Всі на Мальдіви, або як переконати чоловіка обрати подорож»

 

Жінка обирає, а чоловік приймає кінцеве рішення. Як правильно донести ваші бажання щодо подорожей. Галопом по Європам чи одна подорож – одна країна

 

Шукшина Ілона

Голова ГО «Жіночий центр Януа Віте», представник ГО « Асоціація музикотерапевтів України»

Семінар- практикум «Хвилини внутрішнього миру»

 

Заняття складається з двох частин:
 1. Використовуються елементи звуків з музикотерапії в супроводі ситар, стародавнього музичного інструменту для:
- Гармонізаціі Психо- емоційного стану людини
- вирішення внутрішньо-особистісних і міжособистісних конфліктів
- поліпшення пам'яті
2. Застосування пранаями і медитації з практики Сахаджа Йоги. Медитація в поєднанні з пранаямою дозволяє людині:
- Увійти в стан розумової тиші
- стати впевненим і розслабленим
- звільнитися від страхів і стресів
- встановити мир всередині себе

 

Лопатина Владлена

Эксперт по созданию и укреплению отношений. Счастливая в жизнь. Эксперт в области здоровья. Бьюти коуч. Педагог по образованию, автор тренингов в области красоты и здоровья. В счастливом браке 30 лет. Собственница нескольких бизнесов

Мастер-класс «Как стать магнитом для подарков? Как сделать своего мужчину миллионером?»

 

Почему одних женщин мужчины окружают заботой, дарят им подарки, бесконечно тратят на них деньги, а другим достается лишь скромный букет на 8 марта? Для мужчины подарок — дарить женщине подарок. Почему? Потому что то, что излучает девушка / женщинa, когда получает желаемое — то бешеный заряд эмоций, улыбок, счастья и ПРЕДЕЛА ЭТОМУ НЕТ! И эта энергия выделяемая женщиной в состоянии счастья — она бесценна. Это своего рода вклад в успехи и развитие мужчины!  У женщины задача — быть счастливой и всегда хотеть, задавать планку! Именно женщина задаёт высоту роста мужчины своими хотелками, желаниями, уютом! Женщины и подарки — это понятия неразделимые. Они должны быть вместе, чтобы счастья было больше, а развитие шло быстрее. И помните, что женщина, которая экономит на себе, вызывает ещё большее желание сэкономить!

 

Гаврилюк Вікторія

психолог, сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії (Вісбаденська академія позитивної психотерапії ( WAPP ) ,Німеччина ), коуч, ведуча жіночих тренінгів, інструктор з йоги та медитативних практик , засновник «Центру гармонійного розвитку "Happy life”

Майстер-клас «Достаток сім'ї у моїй голові»

 

На майстер-класі « Достаток сім'ї у моїй голові» Ви отримаєте багато унікальних практик (арт-терапія, казко терапія, тістопластика, медитативні практики та інші), які допоможуть розібратися в собі і суттєво покращать відносини з грошима у Вас та Вашої сім'ї.

 

Райдуга Олеся

Жіночий тренер, Випускниця школи тренерів «АНІМА», психолог, Ведуча трансформаційної гри «Корені Роду», Майстер Рейки, Майстер Космоенергетики, Власниця бізнесу у Сфері Краси, Щаслива Жінка і Мама

Майстер-клас «Як  позбутися  зв’язків  минулого? Партнерство чи залежність?»

 

Майстер - клас допоможе вам розібратися, навіщо приходили ті чи інші люди, навіщо ви їх покликали, що їх прихід мав вам показати, чого ви повинні були навчитися. Ви зможете прийняти це, взяти з цих відносин силу, досвід, енергію і з вдячністю піти далі, якщо ви, звичайно, хочете цього і готові жити інакше. 

♡ Як на нас впливають відносини минулого?

♡ Які відносини необхідно очистити і завершити?

♡ Які партнери викликають найбільшу залежність?

♡ Як побачити свій урок і відпустити?

Все  це і ще більше… на Майстер – класі «Як позбутися Зв’язків Минулого? Партнерські стосунки чи Залежність?»

 

Перчик Мар’яна

Сертифікований інструктор з невідкладної домедичної та медичної допомоги, лікар медицини невідкладних станів

Майстер-клас «Незнання породжує страх. Як діяти у критичній для життя ситуації»

 

Алгоритм дій при наданні першої невідкладної медичної допомоги. На майстер-класі Ви навчитеся:

- Як визначити ознаки життя, чи розпізнати їх відсутність;
- Як правильно надати допомогу людині без свідомості;
- Як правильно викликати швидку допомогу, що робити до їх приїзду.

Своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя постраждалому, але й забезпечить подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попередить розвиток тяжких ускладнень.  Всі отриманні теоретичні знання слухачі зможуть відпрацювати на практиці використовуючи професійні манекени-тренажери.

 

Сютрик Мирослава

Лікар педіатр «Медичного центру «Medhouse»

Семінар «Дитячі захворювання 21 століття»

 

Хвороби немовлят

Дошкільний період

Школа – чого чекати?

Як лікар стає другом підлітка?

 

Скляр Андрій

Лікар уролог, «Медичного центру «Medhouse»

Семінар «Секс - індукований цистит» 

 

Анатомічні особливості уретри
Роль інфекції
Співпраця уролога і гінеколога
Чи є вихід із ситуації?

 

Семінар «Прискорене сім'явиверження, чи влаштовує це партнерів?»

 

Причини
Діагностика

Лікування

 

Чевалюк Тетяна

Лікар «Медичного центру «Medhouse»

Семінар «З чого складаються жінки?» 

 

Чоловіки і жінки – чим вони різні
Чому жінці важко тримати вагу
Для чого дамам потрібно їсти солодке?

«Вікові» зміни нашого раціону

 

Радул Іван

Керівник багатьох  освітніх проектів для молодів в Україніта закордоном. Практик підліткової психології з 8-ми річним досвідом. Щороку більше 1200 підлітків бере участь у його програмах

Майстер-клас «Все, що батькам необхідно знати про сучасних підлітків»

 

-5 помилок, які більшість батьків роблять у вихованні підлітка
-Як залишатись у близьких відносинах з Вашою дитиною у віці особистих змін
- 5 сфер незалежності підлітків, які ви маєте поважати 
-Соціальні мережі та як уникнути небезпеки залежності від Інтернету
- Як боротись із заниженою самооцінкою у підлітків та як допомогти стати яскравою особистістю 
-Як підготувати підлітка до викликів дорослого життя

 

Никифорова Тетяна

Провідний сертифікований бізнес-тренер і засновник тренінгового центру «HR Gelios»

Майстер-клас «Підводні камені самооцінки»

 

Якщо ти постійно відкладаєш справи на потім, вибираєш те, що "повинна", а не те, що "хочеш", не знаєш як сформувати впевненість в собі, тоді чекаємо тебе на майстер-класі Тетяни Никифорової - «Підводні камені самооцінки»

 

Худа Светлана

Трансформационній коуч, психотерапевт

Мастер-класс «Как помочь своему мужчине зарабатывать больше - пять простых шагов»

 

Реальная конкретная проверенная инструкция. После МК каждый посетитель будет иметь конкретные рычаги воздействия на увеличение семейного бюджета. Поймет, как  помочь мужчине получить стабильный доход, получит конкретные источники восстановления женской энергии и пр.

 

Соляник Людмила

Практикующий сексолог, психолог и телесно- ориентированный терапевт, эксперт в сфере женской сексуальности и сексуальных отношений в паре, автор методики-практики для женщин "ДАО интима", автор эффективных телесных техник для общего тонуса всего тела

Мастер-класс «Интимное здоровье: живот+удовольствие»

 

Девушки, женщины, обратите внимание – ваша вагина находиться в вашем животе! Это значит, что форма и вид вашего живота четко и точно показывают состояние вашего здоровья в целом и, особенно, состояние вашего интимного женского здоровья. Какие есть причины выпуклости живота? Как тонус мышц живота влияет на качество секса? Какие существуют методы, упражнения и практики для эффективной коррекции фигуры? Почему крайне необходимо уделять время для своего женского здоровья и какими могут быть негативные последствия? Как правильно бороться с гинекологическими проблемами? Вся правда о сексе и сексуальности, исследования интимной жизни и много практических рекомендаций – на уникальном мастер-классе практикующего   сексолога Людмилы Соляник.

 

Стефінів Христина

Ведуча радіо «Західний полюс», тренер з дикції та постановки голосу; тренер з публічних виступів, журналістка

Майстер-клас «Не ділом, а словом або секрети інтонаційних акцентів»

 

Навіть найцінніша інформація потребує якісної упаковки!

Найважливіше не те, що ми говоримо, а те, як ми це говоримо!

Дикція – це як упаковка для Вашого голосу! І тільки вам вирішувати чи це буде банальна обгортка з фольги, чи вишукана,  стильна  подарункова коробка!  

На майстер-класі ви дізнаєтеся:

3 найпоширеніші помилки у звучності.

4 правила  першої фрази;

5 помилкових інтонаційних стилів. 

 

Сирова-Ковалишин Христина

Письменниця, авторка трьох книг та четвертої книги – містичного роману «Бачу Сни» в співавторстві з Тарасом Квітиком. Практикуючий психолог; мотиваційний тренер; директорка Благодійного Фонду «Хребет» для людей з інвалідністю

Тренінг «Шлях до успіху через перешкоди»

 

Мотиваційний психологічний тренінг з теоретичним та практичним викладенням, з цікавими практичними міні-завданнями, після якого люди точно не залишаються байдужими, а сповненими віри та натхнення рухатись до своїх цілей та мрій не зважаючи на перешкоди. 

 

Карева Юлия

Сертифицированный НЛП-мастер, НЛП-практик, женский тренер, автор школы "НЛП для мам".

Тренинг: «Как управлять своими эмоциями и эмоциями ребёнка. Инструкция к применению без единой капли воды»


- 7 Базовых Эмоций человека;
- Как управлять своими эмоциями?
- Какую эмоцию стоит сейчас "надеть" на себя и в каком случае?
- Как реагировать на различные эмоции ребенка?
- Чем полезны "плохие" эмоции?
- Как использовать Эмоции для достижения своих целей.
- Какие Эмоции омолаживают, какие помогают в достижении цели, какие влюбляют.
- В каких случаях полезно ругать ребенка и как правильно это делать.
- Как взять свой полезный ресурс из Зависти и как избавиться за 5 минут от Обиды?
И много ещё ответов, связанных с эмоциями.

 

 

Брановська Оксана

Власниця брендового салону, спеціаліст по антиейджингу, wellness-tutor, офіційний оператор біофотонного сканеру

Майстер-клас «Чи відповідає ваш вік вашому зовнішньому вигляду?»

 

 

Осадчук Наталія

Тележурналіст, радіоведуча, кінопродюсер (випускниця курсу продюсування в New York Film Academy); член VASTA( voice and speech trainers association), спеціаліст в області PR, іміджмейкер співзасновник продюсерського центру" Startup media"

Майстер-клас «Самопрезентація на кожен день»

 

 

•Як "звичайній" жінці стати особливою для оточуючих( як жінок так і чоловіків);
•Саме Ви вирішуєте, що інші будуть думати і говорити про Вас;
•Успішна презентація себе- гарант хорошого настрою,підвищення самооцінки та бажання самовдосконалюватися ;
•Новітні методи та секрети успішної самопрезентації від світових парактиків; 
Створи успішну презентацію СЕБЕ на будь-який випадок життя, уже сьогодні!!!

 

 

Поливода Леся

Співвласник ТМ «Комфортний переїзд» - мережі мувінгової компанії, що розвивається шляхом франчайзингу по Україні. Досвід 9 років. Франчайзі ТМ «САМОЦВІТИ» - мережа прикрас з натурального каміння

Лекція «Ефективні інвестиції у відкриття або розширення бізнесу»

 

Успішна людина має знати і розуміти, як розширити свої можливості методом франчайзингу. Як обрати франшизу, яка підходить саме вам, або ж створити свою ТМ. З чим ви можете стикнутися вже у процесі роботи з франчайзі чи з франчайзером.  Які запитання слід задати майбутньому партнеру.  Цікаві невигадані історії. Зарядіться новими ідеями та методами розвитку! 

 

Мельник Оксана

Директор з маркетингу будівельної компанії "Мельник", засновниця глянцевих видань "Like" i "МІСТО". Успішна бізнес леді, щаслива дружина та мама двох дітей

Майстер-клас «Встигнути все або як поєднувати сімейне щастя та успішний бізнес»

 

 

Спеціальний гість - Лук'янова Марина 

авторка ТМ Жіночий фестиваль АНІМА, автор та розробниця унікальної франчайзингової моделі фестивалів. Спеціаліст з PR

Семинар «Кто такая Женщина будущего? Тенденции и реалии современной женственности»

 

А знаете ли вы какими украинские женщины были в советское время, в прошлом десятилетии и сейчас? Какой женщина станет в недалеком будущем?
Чему нам стоит учиться, чтобы не отстать от времени, быть успешной и счастливой?На семинаре вы услышите много нового, поймете какая вы есть и поймете кем хотите стать. Приходите, будет интересно

 

Бачкур Лілія

Мотиваційний коуч-практик у сфері краси та бізнесу, beauty-експерт, власниця бізнесу, успішна й щаслива дружина та мама

Майстер-клас «Як бути красивою і залишатись на високих емоційних тонах!»

 

Двоє людожерів, батько і син, якось побачили, як із морської піни вийшла красива, доглянута, вишукана жінка. Син сказав: «Давай її з’їмо», а батько йому на це відповів: «Давай краще з’їмо твою маму, а її заберемо додому»…

Ви хочете завжди залишатися на висоті?

Хочете перебувати на високих емоційних тонах?

Хочете навчитися за допомогою косметики впливати на свій стан, настрій і досягнення успіху?

Хочете нести весну своїм образом?

Все це і ще більше цікавих теоретичних та практичних порад на майстер класі «Як бути красивою і залишатися на високих емоційних тонах»

 

Пилипчук Наталя

Лікар гінеколог-ендокринолог «Медичного центру «Medhouse»

Cемінар «Чи легко бути жінкою?»

 

Статеве дозрівання: норма, патологія, де межа?
Вакцинація від раку шийки матки. ЗА чи ПРОТИ?
Перший сексуальний досвід, які зміни очікувати?
Як впливають гормони на красу, настрій, здоров’я, інтелект.

 

Прокопів Віталій

Інеолог, біоенерготерапевт, член Ради Української Академії цілісного світогляду м.Київ,тренер особистого розвитку, коуч,
лікар вищої категорії, невролог, ароматерапевт. За 25 років лікарського досвіду створив ряд оригінальних методик зцілення людини,відновлення природної гармонії душі і тіла. Ефективними в застосуванні є його авторські рецепти в галузі ароматерапії

Лекція «Психологія відносин в сім'ї. Що треба робити, щоб діти були здорові?»

 

Для кожного з нас не секрет, що аура сім'ї є спільною. І діти до 14 років енергетично пов'язані з батьками.

Дослідження показали, що в родині, де мама або тато знаходяться в постійній депресії, сварках і негативі - діти частіше погано поводяться, хворіють, страждають від неврозів, гірше вчаться і не можуть знайти спільну мову з однолітками.

Важко бути щасливим поруч з вічно втомленими, хто ненавидить свою роботу, проклинають життя і державу, батьками.