ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ АНІМА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ АНІМА ЗАПРОШУЄ ВАС НА ГРАНДІОЗНУ ПОДІЮ, ЩО ПРЕЗЕНТУЄ СУЧАСНУ ЖІНКУ

Аніма - це  унікальний майданчик для спілкування, обміну досвідом, натхнення та розвитку! Це свято, яке збирає тисячі жінок, які хочуть розвиватися, розкрити себе по-новому, подивитися на себе з іншої сторони, ламати стереотипи та рухатися вперед. На фестивалі у вас буде можливість дізнатися про нові тенденції у житті сучасної жінки, навчитися встигати все та жити у гармонії з собою.
Місія фестивалю – надихнути українську жінку жити та діяти по-новому, прийняти власну цінність та унікальність, розкрити власний розмаїтий творчий потенціал. 
АНІМА проходить двічі на рік у десяти містах України: Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Херсоні, Харькові, Хмельницькому, Чернівцях, Кривому Розі та Миколаєві  і традиційно збирає аншлаги.
У Хмельницькому АНІМА пройде 20-21 травня  в обласній філармонії, і збере близько 1000 учасниць, зацікавлених у розвитку, новому досвіді і знаннях. На конференцii також буде працювати ідейна виставка, показ мод, ресторація і дитячий майданчик, де з дитиною будуть займатись професійні педагоги та психологи. Тут ви зможете отримати нові знання, поспілкуватись з професійними тренерами, компетентними спеціалістами і просто з цікавими та модними людьми на майстер-класах, дискусіях та воркшопах.
АНІМА – це унікальна можливість провести час з користю для себе!

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, СУБОТА
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ, НЕДІЛЯ
ПРИДБАТИ КВИТОК НА САЙТІ 2EVENT.COM

20 - 21 ТРАВНЯ 2017 року

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ

м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 7

Спікери фестивалю

 

Борейко В’ячеслав

сертифікований бізнес-тренер, тренер особистісного розвитку, коуч, психолог, юрист-міжнародник, поет

Майстер-клас: «Кохання напрокат»

 

Майстер-клас, що допомагає виявити способи саботажу якісних відносин, навчає бачити у всьому позитивні сторони, приймати відповідальність та активну участь у побудові люблячих стосунків, вмикає регуляцію стосунків в напрямку довіри й щастя.

 

Леськів Надія

апіфітотерапевт, практикуючий психолог, керівник  центру здоров’я «Життєдайна»

Тренінг «Здоров’я сім’ї. Як його відновити і зберегти в будь якому віці на всіх рівнях»

 

- психосоматика (причини) захворювань;

- комплексний підхід  до їх вирішення традиційним і нетрадиційним  методами;

- культура  харчування та методика фізичного оздоровлення.

 

Муринська Людмила

Кризовий менеджер, бізнес-консультант, бізнес-тренер

Майстер-клас: «Жінка – лідер. Хто вона?»

 

Як розпізнати жінку-лідера? Як виховати лідера в собі? Чому потрібно навчитися, щоб стати хорошим лідером? Які завдання повинен вирішувати лідер колективу? Відповіді від експерта на запитання учасників.

 

Лопатина Владлена

Мастер-класс «Как стать магнитом для подарков? Как сделать своего мужчину миллионером?»

 

Почему одних женщин мужчины окружают заботой, дарят им подарки, бесконечно тратят на них деньги, а другим достается лишь скромный букет на 8 марта? Для мужчины подарок — дарить женщине подарок. Почему? Потому что то, что излучает девушка / женщинa, когда получает желаемое — то бешеный заряд эмоций, улыбок, счастья и ПРЕДЕЛА ЭТОМУ НЕТ! И эта энергия выделяемая женщиной в состоянии счастья — она бесценна. Это своего рода вклад в успехи и развитие мужчины!  У женщины задача — быть счастливой и всегда хотеть, задавать планку! Именно женщина задаёт высоту роста мужчины своими хотелками, желаниями, уютом! Женщины и подарки — это понятия неразделимые. Они должны быть вместе, чтобы счастья было больше, а развитие шло быстрее. И помните, что женщина, которая экономит на себе, вызывает ещё большее желание сэкономить!

 

Амурова Олеся

Тренінг «Як створити зі свого чоловіка успішного. Урок збереження відносин і достатку»

 

Хочете дізнатись як створити щасливі стосунки? Як бути жінкою, поряд з якою чоловік відчуватиме себе в процвітанні? Як створити гармонію між матеріальним і духовним? Тільки 20-21 травня на всеукраїнському жіночому фестивалі Аніма, психолог Олеся Амурова проведе тренінг "Як створити зі свого чоловіка успішного. Урок збереження відносин і достатку", де на реальних прикладах за один майстер клас покаже ситуації всіх присутніх в залі в практичній методиці. Дуже багато питань зникнуть назавжди. Наочно і доступно. Результат не змусить на себе довго чекати.

 

Чедрик Олександр

бізнес-тренер і ведучий бізнес-ігор «CashFlow» і «Wecanomy», автор 8-ми відеокурсів 2-х тренінгів з фінансової грамотності та особистих фінансів. Автор книги "Життя за законами грошей"

Майстер-клас: «Багатство як стан свідомості»

 

Робота з грошовим потоком в нинішніх умовах. 1 гривня - це гроші! - Формула перетворення 1 гривні в 1 мільйон. Звички, які гарантовано збільшать ваш дохід мінімум на 10% в місяць. Куди йдуть гроші? Як грамотно управляти сімейним бюджетом.

Які результати Ви отримаєте:

Навчитеся збільшувати свій грошовий потік за будь-яких умов життя. Дізнаєтеся перевірений алгоритм управління особистим бюджетом. Усвідомите користь фінансового планування. Отримаєте нові інструменти збереження власного капіталу в нинішніх умовах країни. Дізнаєтеся формулу перетворення 1 гривні в 1 мільйон.

 

Райдуга Олеся

Жіночий тренер, Випускниця школи тренерів «АНІМА», психолог, Ведуча трансформаційної гри

Майстер-клас: «Як  позбутися  зв’язків  минулого? Партнерство чи залежність»


♡ Як на нас впливають відносини минулого?
♡ Які відносини необхідно очистити і завершити?
♡ Які партнери викликають найбільшу залежність?
♡ Як побачити свій урок і відпустити?

 

Мурашко Ірина

Тренінг: «Як схуднути до літа і зберегти здоров’я. Помилки, міфи і вірний підхід до здорового тіла»

Дуже скоро прийде літо, і майже усіх дівчат турбує питання схуднення. На Всеукраїнському Жіночому Фестивалі Аніма, Ірина Мурашко розповість про помилки бажаючих схуднути і починаючих вести здоровий образ життя, про принципи вірного харчування. Від чого і чому виникає голод і як з ним боротися. Роздивитесь харчові залежності і помилки в тренувальному процесі. Ефект плато або зупинка результатів і що з цим робити. Як змінювати звички та чим замінювати некорисні продути. Важливість повноцінного харчування,вітамінів, мінералів і мікроелементів для людини і як вони працюють.

 

Вікторія Лебідь

арт-практик та лялькотерапевт

Майстер-клас: «Лялькотерапія: Лялька Берегиня»

Все, що жінка робить руками, може стати витвором мистецтва. А витвір мистецтва, який стане оберігом для дому та сім'ї - це найцінніша річ.Запрошуємо вас відвідати майстер клас "Лялькотерапія: Лялька Берегиня". Лялькотерапія - це метод психологічної корекції різних станів за допомогою ляльок. Ви зможете створити ляльку Берегиню, яка буде хранителькою та захисницею вашого домашнього вогнища, яка оберігатиме сім'ю, принесе добробут та щастя. Навчитеся приймати своє тіло і свою індивідуальність, налогодите стосунки з близькими, пропрацюєте тему роду.

 

Брановська Оксана

Візажист, wellness-тьютор, експерт з антиейджингових технологій, власниця салону та успішна мами чотирьох дітей

Майстер-клас: «Чи відповідає ваш вік вашому зовнішньому вигляду»

 

Хочете знати, чому деякі виглядають молодшими, ніж їх однолітки? А чому буває навпаки? Хочете побачити, як за 30 хвилин можна виглядати наче після тижневої відпустки на курорті?Тоді ми запрошуємо вас відвідати майстер клас "Чи відповідає ваш вік вашому зовнішньому вигляду", адже до яких хитрощів ми тільки не вдаємось, аби день за днем виглядати молодше та гарніше!

 

Ковальова Світлана

Спеціаліст з кармічного зцілення, дослідження родових систем, трансформації програм свідомості, квантовому перезавантаженню, системних та родових розстановок

Майстер-клас: «Страждати чи жити в радості?»

 

Чи задумувались ви над тим, де знаходиться джерело радості і взагалі що таке радість? Як і чому ми вибираємо страждання. І що це таке? Розібратися у цих питаннях допоможе майстер клас "Страждати чи жити в радості?". Ви віднайдете свій шлях радості буття, зможете прожити радість, застосуєте алгоритми перепрограмування.

 

Нікіфорова Тетяна

Провідний сертифікований бізнес-тренер і засновниця тренінгового центру «HR Gelios»

Майстер-клас: «Підводні камені самооцінки»

 

З вами трапляється відкладати справи на потім або обирати те, що "повинна", а не те, що "хочеш", можливо ви не знаєте як сформувати впевненість в собі? Тоді чекаємо вас на майстер класі "Підводні камені самооцінки". Ви взнаєте чому ми відкладаємо на потім? Що таке особиста ефективність і мета, а також лінь і ставлення до себе. Які є міфи про мотивацію, як сформувати впевненість в собі. Що таке оцінка себе та Я - образ.

 

 

Гілевич Тетяна

Психолог та спеціаліст з етикету, член ГО "Щасливе материнство", щаслива жінка, улюблена справа якої розвиток, навчання та передання знань людям

Майстер-клас: «Етикет - підкаже як... Кодекс справжньої леді»

 

Кожна із нас зацікавлена в тому, щоб завжди лишати по собі гарне враження, особливо, якщо це важлива зустріч. Якщо вам важливо знати: 
-Як вести себе відповідно правил етикету? 
-Як створити потрібне враження? 
То саме на майстер класі ми навчимося правил етикету, зрозуміємо чого вимагає та чи інша ситуація, та навчимося створювати необхідний образ. 

 

Худа Світлана

Трансформаційний коуч та психотерапевт

Майстер-клас: «Як допомогти своєму чоловікові заробляти більше - п'ять простих кроків»

 

Ви б хотіли мати конкретну і перевірену інструкцію, як збільшити сімейний дохід через збільшення доходу свого чоловіка? Якщо вам це цікаво, то ми запрошуємо вас на майстер клас "Як допомогти своєму чоловікові заробляти більше - п'ять простих кроків". Після майстер класу кожна із учасниць буде знати, як впливати на збільшення сімейного бюджету, зрозуміє як допомогти чоловіку отримати стабільний дохід та отримає конкретні джерела відновлення жіночої енергії.

 

Кашпур Тетяна

Засновниця міжнародного центру розвитку Kashpur Studio, тренер, що має 20 років досвіду за сучасними практиками та техніками, персональний та командний коуч, ведуча трасформаційних ігор та Cash Flow, майстер рейки, практик та ведуча медитацій ОШО, дизайна людини, НЛП, ліцензований практикуючий тренер з RPT

Майстер-клас: «Венец безбрачия: Миф или реальность?»

 

Що таке жіноча сила? Чому жінка обирає бути самостійною та сильною? Самотність - це добре чи погано? Як відчуває себе чоловік поряд із сильною жінкою?Усі ці питання будуть розглянуті на майстер класі "Венец безбрачия: Миф или реальность?" 

На майстер класі ви взнаєте:
-Про основні негативні сценарії жіночої долі, розберете вплив родових програм на вибір партнера та формат відносин.
-Створите стан того, що ж насправді та щиро хоче кожна жінка
-Розберетесь, як же хотіти чогось по-жіночому, щоб отримати це від чоловіка.
-Зробите вправу "Маніфестація достатку" для залучення в своє життя жіночого щастя та переходу на наступний рівень любові, радості та достатку.

 

Якименко Марія 

Психолог, жіночий тренер, коуч з персональної эфективності, автор книги «50 звичок розкішної жінки», творець онлайн програм для жінок

Майстер-клас: «Де взяти сили і бажання жити, рухатися і радіти кожен день»

 

Як ви до себе ставитесь? Чи любите ви себе? Чи знаєте, якого життя вам хочеться?

На майстер класі "Де взяти сили і бажання жити, рухатися і радіти кожен день" ви дізнаєтеся про:

-Сила Роду. Взаємовідносини із мамою. Як це впливає на всі сфери життя.
-14 способів збільшити свою жіночу енергетику.
-Як надихати чоловіка на фінансовий успіх.
-Пройдете діагностику вашого стану на сьогодні: куди я хочу прийти, як я хочу, щоб було, чи люблю я себе?

 

 

Башинська Марія

Майстер Ебру, сертифікований арт-тренер, художниця та власниця декількох бізнесів

Майстер-клас: «Ebru - творчість та медітація на воді»

 

Якщо ви ще не чули такого слова як Ebru, то ми запрошуємо вас на майстер клас «Ebru - творчість та медітація на воді».

Ебру - це більше ніж малювання, більше ніж мистецтво. Це стародавня техніка, що дає можливість зануритись в енергію водної стихії, відчути її простоту, гармонію і досконалість. Майстри порівнюють Ебру з молитвою, яка відображена на
папері. Щоб оволодіти цим мистецтвом потрібно, перш за все,
знайти себе, відкрити свої почуття для нового і незвіданого вами світу.

 

Лукашенко Марина

Психолог Солом’янської районної державної адміністрації "Центр сім’ї" в місті Києві

Інтерактивна лекція : «Компроміс замість покарання, шлях до щасливих взаємин з дитиною»

 

Як виховати гармонійно розвинуту особистість? Стосунки з дитиною, що побудовані на взаєморозумінні - це найвища цінність, але для цього необхідно оволодіти майстерністю знаходити компроміс, тому що саме він є ключем до вирішення більшості конфліктних ситуацій.

На інтерактивній лекції "Компроміс замість покарання, шлях до щасливих взаємин з дитиною"  ви дізнаєтеся:

- Покарання дитини, варто чи ні?;
- Вплив покарань на психіку дитини;
- Компроміс як запорука розвитку здорової особистості.

 

Дорофєєва Тетяна

Духовний провідник, майстер енергетичних, духовних і сексуальних практик Східної та Слов'янської традиції, традицій Індії, Латинської Америки, майстер, що відроджує сакральну жіночу і чоловічу силу і здоров'я на клітинному рівні і ДНК, берегиня сакральних знань жіночої сексуальності і сили, експерт із взаємовідносин чоловіка і жінки, автор книги для жінок "Знайти. Спокусити. Утримати. Секрети щасливої жінки", автор і ведуча системи зцілення душі і тіла "Female / Male healing" для чоловіків і жінок, духовних трансмісій, школи сексуального мистецтва, експерт програм і реаліті-шоу на телеканалах України, жіночих журналів і порталів

Майстер-клас: «Секрети і сила оргазму. Жіночий екстаз»

 

Чи замислювалися ви, що сексуальне задоволення - це здоров'я, молодість і сила жінки? Адже через постійне напруження і розчарування жінка не може отримувати сексуальне задоволення, насолоджуватися собою, бути психологічно самодостатньою! А під час періоду утримання від сексуального життя збільшується можливість виникнення таких жіночих захворювань, як міома, фіброма, порушення циклу і т.д. Під час оргазму жінка накопичує величезну кількість жіночої енергії і збільшує можливість передавати енергію чоловікові. Розкрити в собі істинно жіночі прояви, зробити сексуальну близькість насиченою та яскравою, відкрити в собі нову насолоду, «почути», полюбити і прийняти своє прекрасне тіло.

 

Декалюк Олена

Тренера-дебютант, член команди Аніма, мотиваційной коуч, випускниця програми «Коуч нового коду» компанії IPS, автор тренінгових програм «Гармонія і багатогранність в тобі», «Перший крок до мрії. Став цілі та досягай», «Мистецтво маленьких кроків», «Розвиток 7 навиків високоефективних людей», «Тайм-менеджмент для мам в рамках проекту Супермама», ведуча лекцій, семінарів та клієнтських груп

Майстер-клас: «Відкрий себе справжню»

 

Кожна жінка хоче бути щасливою. А ви знаєте, що робить жінку щасливою? Як досягти внутрішньої гармонії? Як відкрити свій внутрішній ресурс? Як бути незалежною, енергійною, наповненою, гармонійною? А що робити коли стрес і емоції зашкалюють? Де знайти ресурс?Про все це ви дізнаєтесь на тренінгу «Відкрий себе справжню».

 

Арлін Аліна

імідж-дизайнер, засновниця школи жіночого іміджу, арт-директор жіночого фестивалю Аніма в Києві, учасниця турніру «Україна 2030», в минулому викладач академії стилю та дизайну Андре Тана, тренінг-менеджер та візажист YSL, Collistar, Elizabeht Arden, експерт передачі «Кохана ми вбиваємо дітей», автор унікальної програми для дівчат підлітків «Girl Perfection» 

Тренінг: «Правила привабливості. Образ який надихає»

 

Немає такої жінки, яка б не думала про те, що ж приваблює чоловіків в жінках? Або як досягти гармонійного поєднання інтелекту, краси та духовності?
Тому запрошуємо вас відвідати тренінг «Правила привабливості. Образ який надихає».